Typy z tenisa na poniedziałek 28 stycznia

Gavrilova – Sharapova

Gavrilova nie powinna mieć zbyt dużo do powiedzenia podczas tego pojedynku. Jest zdecydowanie słabszą zawodniczką od swojej rywalki pod każdym względem. Do tego dyspozycja tej zawodniczki nie jest za dobra. Grając w dodatku na hardzie i na własnej ziemi przegrywała wszystkie mecze w pierwszej rundzie. Gdzie to w pierwszych rundach musiała uznać wyższość Sevastovej, Putinstsevy oraz Zidansekiem. Na pewno boli ją przegrana z tą ostatnią zawodniczką. Gdzie po pierwsze była faworytką, a do tego był to mecz w Australian Open, a przegrała go i to zdecydowanie.

W zupełnie innym położeniu do tego meczu przystąpi Maria. Jest jedną faworytką do wygrania tego turnieju. Dyspozcyja Rosjanki jest bardzo dobra. W Shenzhen doszła do ćwierćfinału, następnie w Australian Open zanotowała czwartą rundę. W porównaniu do rywalki znacznie lepiej gra na hali. Również preferuje większą jakość w grze. Doświadczenie również przemawia za Martią. Wszystkie atuty są tutaj po stronie Sharapovej i jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć żadnych problemów z wygraniem swojego pojedynku.

Otte – Zapata Miralles

Czas na spotkania pierwszej rundy chellengera w Quimper. Otte przystąpi do tego boju jako zdecydowany faworyt. I wszystkie atuty ma po swojej stronie. Jeżeli zobaczymy na wyniki tego zawodnika na początku tego roku prezentuje się bardzo dobrze. W Playford doszedł do drugiej strony. Następnie w Australian Open również zaprezentował się dosyć przyzwoicie, ale uległ w ostatniej rundzie eliminacji. Przed tygodniem występował na kortach w Rennes. Również był to turniej rozgrywany na hali, gdzie zagrał całkiem przyzwoicie. W pierwszej rundzie okazał się lepszy od Morainga, gdzie nie był faworytem. W drugiej rundzie przyszło mu mierzyć się z Moutetem, ale ostatecznie przegrał 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zapata Miralles dużo podróżuje w tym roku. Na początku roku grał w Ameryce, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony w Columbus. Doszedł tam do półfinału, gdzie sensacyjnie pokonywał takich zawodników jak Midlera czy Girona. Jednak następnie udał się do Niemiec, gdzie przegrał w pierwszej rundzie z Uchidą. Teraz znowu przyjdzie mu zmierzyć się z doświadczonym zawodnikiem od siebie. Jak zobaczymy na poprzednie lata to na hali nie prezentował nic wybitnego. Jeżeli uda mu się wygrać tutaj jednego seta to będzie spory sukces.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Gavrilova – Sharapova 2 1.32 Forbet
Otte – Zapata Miralles 1 1.30 Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button