Wimbledon 2021. Fortuna rozdaje aż 100 000 PLN!

AKO Master od bukmachera Fortuna to propozycja dla aktywnie obstawiających Wimbledon 2021. Do zdobycia jest aż 100 000 PLN nagrody!

Wimbledon 2021. Fortuna rozdaje aż 100 000 PLN!
Wimbledon 2021. Fortuna rozdaje aż 100 000 PLN!

Typy na Wimbledon opłacalne jak nigdy!

W dniu 28 czerwca rusza kolejny w tym roku turniej wielkoszlemowy, a więc można było spodziewać się tego, że u bukmacherów pojawi się wiele ofert specjalnych dla tych, których interesują typy na Wimbledon 2021. Jedną z ciekawszych promocji znajdziemy na www.eFortuna.pl, gdzie przygotowano pulę nagród w wysokości aż 100 000 PLN!

Osoby, które chcą skorzystać z opisywanej tutaj promocji, muszą w pierwszej kolejności założyć konto w Fortunie, jeśli jeszcze go nie posiadają. Wypełnienie formularza rejestracyjnego to kwestia kilku chwil. Dodatkowo wykorzystać można kod promocyjny „BETONLINE„. Na www.eFortuna.pl na start można otrzymać 20 PLN bez wpłaty, 100% do 2010 PLN oraz nawet 600 PLN jako zakład bez ryzyka!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

ewinner kod promocyjny
Nowy bonus w Ewinner z kodem promocyjnym „BETONLINE”.

AKO Master – najdłuższe kupony wygrywają dużą kasę!

Nie ma znaczenia czy wykorzystywana jest przez nas do typowania aplikacja mobilna bukmachera, czy może tradycyjna strona www, najważniejsze w promocji AKO Master jest obstawianie długich kuponów. Co istotne, nie wszystkie zakłady muszą być związane z meczami tenisowymi!

W ramach promocji Fortuny kwalifikowane są zakłady AKO z co najmniej jednym typem na tenis. Tylko od gracza zależy czy zagra na faworyta, czy spróbuje szczęścia z jakąś niespodzianką. Trzeba wziąć pod uwagę to, że kupon musi być trafiony, by przejść do kolejnego etapu promocji, a tym samym, aby ostatecznie zdobyć nagrodę główną w wysokości 100 000 PLN lub części z tej kwoty.

Przygotowane środki bonusowe podzielone zostaną między wszystkie osoby, które przejdą przez trzy etapy oferty. Poszczególne okresy trwania promocji to:

  • 28 czerwca – 4 lipca
  • 5 lipca – 8 lipca
  • 9 lipca – 12 lipca

Podczas pierwszego etapu należy trafić kupon min. 5 AKO, w drugim 10 AKO, natomiast w trzecim i zarazem ostatnim – 15. Grać można do skutku, a kwalifikacyjna stawka to co najmniej 10 PLN brutto.

Fortuna konkurs na Wimbledon 2021
Fortuna konkurs na Wimbledon 2021

Gracze muszą zagrać kupony, które będą rozstrzygnięte do ostatniego dnia danego etapu. Kurs pojedynczy w zakładzie kwalifikacyjnym nie może wynieść mniej niż 1.15.

Gdzie obstawiać Wimbledon 2021? Oto bonusy bukmacherskie!

Na pewno znajdzie się wielu chętnych na obstawianie Wimbledonu 2021. Co bardzo ważne – przygotowano wiele bonusów typerskich do zdobycia, a wśród nich znajdziemy nie tylko premie za depozyty, ale również bonusy bez konieczności przelewania pieniędzy.

Oto dokładne informacje, co i gdzie można zgarnąć:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Macie już swoich faworytów? Pamiętajcie, że tenis typy są u nas na porządku dziennym!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button