Wimbledon – Finał Pań. Pewny typ na dzisiaj: Wiliams – Halep – 13 lipca (sobota)

Przed nami pierwsze rozstrzygnięcia w Wimbledonie, ponieważ w sobotnie popołudnie dojdzie do pojedynku finałowego pomiędzy Wiliams z Halep. Niewątpliwie zapowiada się ciekawy pojedynek, ale to właśnie Syrena jest faworytką tego boju.


Wimbledon. Darmowe pewne typy na dzisiaj za darmo

Wimbledon. Darmowe pewne typy na dzisiaj za darmo

Amerykanka po urodzeniu dziecka nie zawsze gra już tak solidnie jak to miało miejsce wcześniej. Zdarzają się jej „wpadki”, ale trzeba przyznać, ze podczas tego turnieju prezentuje się niezwykle solidnie. Poza tym na Wimbledonie zawsze jej się grało niezywkle dobrze. Ponieważ wystarczy zobaczyć na ostatnie jej występie w tym turnieju. W latach 2015 i 2016 wygrywała całą imprezę, zaś przed rokiem przegrała finał.

Z pewnością dzisiaj będzie chciała wygrać i tym samym mału wracać znowu na numer 1 rankingu WTA. Możliwości ku temu posiada niezywkle duże, ale na pewno będzie musiała zagrać dobry mec. Nie da się ukryć, ze Wiliams jest jedną najlepszych zawodniczek pod względem siłowym. Podczas dłuższych wymian to właśnie Syrena powinna być górą. Również można być pewnym, że Halep może mieć problemy z przełamaniem tej zawodniczki.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

„Zapowiada się niezywkle ciekawe spotkanie. Jednak trzeba podkreślić, że Wiliams jest znacznie lepszą zawodniczką i powinno być to widoczne podczas tej konfrontacji” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Obie zawodniczki można powiedzieć, że w pófinale nie miały żadnych problemów z wygraniem swoich pojedynków. Ponieważ Williams wygrała pojedynek z Strycovą tracąc zaledwie trzy gemy. Halep natomiast kazała się lepsza od Svitlony, oddając jej cztery gemy.

darmowy bonus bez depozytu u bukmachera

Halep podczas tego turnieju straciła zaledwie jednego seta. Od pierwszej rundy ta zawodniczka gra na dobrym poziomie, ale trzeba też podkreślić, że miała dosyć dobre losowanie dla siebie. Ponieważ do każdego pojedynku przystąpiła jako faworytka i je wygrywała. Najstraszniejszą rywalką jaką miała w tym turnieju była Azarenka.

Teraz czeka Sumne najtrudniejsze zdanie. Sama zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ obie zawodniczki grały ze sobą już dziesięć razy, z czego dziewięć pojedynków wygrywała Wiliams. Poza tym w tym sezonie obie zawodniczki grały ze sobą w Australian Open. Tam w trzech setach okazała się lepsza Amerykanka. I to właśnie ona również w dzisiejszym boju powinna wygrać swój mecz.

Spotkanie Wiliams – Halep można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wiliams – Halep11.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button