WTA Toronto: Pliskova – Andreescu – 9 sierpnia (piątek)

Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju w Toronto. Jedno z tych spotkań to konfrontacja pomiędzy Pliskovą z Andreescu. Nie da się ukryć, że zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest Pliskova, która nie powinna mieć większych problemów z wygraną.

Pliskova – Andreescu: Darmowy typ i analiza

Pliskova – Andreescu: Darmowy typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest ogromna. Pliskova obecnie zajmuje trzecie miejsce w rankingu WTA, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na dwudziestej siódmej pozycji. Nie da się ukryć, że Karolina jest bardziej doświadczoną zawodniczką. Od kilku sezonów znajduje się w ścisłej czołówce.

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Andreescu owszem posiada spore możliwości i potencjał. Ponieważ ta zawodniczka ma niespełna dziewiętnaście lat. A możliwości posiada niezywkle duże, ale grając w tak prestiżowych turniejach jak ten w Toronto spore znaczenie ma doświadczalnie, które przemawia za Karoliną.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

„Nie powinno być to łatwe spotkanie dla Pliskovej, ale nie powinna mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze ekspert portalu typersi.net

Czeszka można powiedzieć, że pomału się rozpędza podczas tego turnieju. W pierwszej rundzie mierzyła się z Riske, gdzie wygrała 2-1. W drugiej rundzie było już znacznie lepiej, gdzie to nie miała najmniejszych problemów z wygraną, gdzie pewnie pokonała Konteveit.

W obecnym sezonie Czeszka prezentuje niezywkle dobrą dyspozycję. Wygrała od początku roku trzy turnieje. Grając na hardzie regularnie wygrywała swoje pojedynki, a bilans dwudziestu dwóch wygranych oraz czterech porażek jest tego najlepszym dowodem.

Andreescu mimo wygranych można powiedzieć, że nie zachwyca do końca. Ponieważ graja nawet z Bouchard czy Kasatkiną, gzie była faworytką to wygrywała nieznacznie swoje spotkania, bo wynikami 2-1. W czwartek ta zawodniczka wygrała z Berten 2-1.

Reasumując, Pliskova wygląda znacznie lepiej. Podczas tego turnieju prezentuje się lepiej, na btonie notuje znacznie lepsze rezultaty, a poza tym jest bardziej doświadczoną.

Spotkanie Pliskova – Andreescu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Pliskova – Andreescu11.48STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button