Bonus co tydzień dla graczy za obstawienie Esportu od STS.

Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS. Każdy gracz w ramach „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus” może otrzymać pewne środki za przegrane środki.

Pewna gotówka na Esport.

Pewna gotówka w STS na Esport.

Nie da się ukryć, że obecnie Esport przeżywa „buum”. Wynika to z tego, że pojedynków tych rozgrywkach są rozgrywane bez żadnych przerw. W porównaniu do większości dyscyplin, które zostały zawieszone.

W związku z tym bukmacher STS w swojej ofercie posiada ciekawą ofertę promocyjną „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus”. Gracz w ramach tej oferty mogą liczyć na bonus za przegrany zakład i to w każdego tygodnia. Bowiem ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jesteś zainteresowany tą ofertę? To koniecznie musisz się do niej zapisać. Należy zrobić w dwóch prostych krokach. Pierwszy z nich jest to zalogowanie się na konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Pewna gotówka na E-sport.

Następnie pozostaje już obstawienie meczy. Dopuszczone w ramach tej promocji są jedynie zakłady SOLO, a kurs ich całkowity nie może być mniejszy 1.85.

Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty STS E-sport. W najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować w takich grach, jak DOTA 2, CS, LoL, czy też Overwatch i FIFA.

Gracz może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej oferty. Natomiast trzeba mieć na uwadze, że zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli Twoje zakłady okazały się przegrane, to nic straconego. Bowiem nie stracisz całej gotowi, ponieważ na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Suma przegranych zakładów wyniosła 166 PLN. Wówczas na konto gracza trafi bonus o wartości 16 PLN.

W czasie każdego etapu wszyscy typerzy mają prawo od jednego bonusu.

Kod promocyjny w STS:

Nie można zapominać, że nadal wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawiło, że bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną nowy graczom, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Użytkownik na wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button