Jak obstawiać Fame MMA?

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się freak fighty. Aby obstawiać Fame MMA, trzeba zarejestrować konto w bukmacherze internetowym Betclic (tylko on ma możliwość wystawiania oferty). Jak zaś typować walki freak fighterów, aby mieć realne szanse na dobre wyniki?

Jak obstawiać Fame MMA

Co jest ważne w trakcie typowania Fame MMA i jaki kod od Betclic?

Tylko pozornie obstawianie takich walk jest proste. Aby liczyć na satysfakcjonujące wyniki, musisz zwrócić uwagę na wiele zagadnień. Na pewno bardzo duże znaczenie ma staż treningowy. W świecie influencerów są osoby, które np. w młodości trenowały sporty walki. Jest zatem jasne, że takim zawodnikom będzie potem o wiele łatwiej o notowanie wygranych w oktagonie. Jeśli chcesz obstawiać Fame MMA, to zarejestruj się zatem na Betclicu, wpisz fame mma betclic kod i pamiętaj o tym zagadnieniu. Liczy się także to, by przykładać się do zajęć. Jeśli ktoś trenuje regularnie, to ma większe szanse na zwycięstwo od osoby, która jedynie sporadycznie pojawia się na salce. Nie brakuje graczy, którzy są zdania, że bardzo duże znaczenie mają parametry fizyczne. Tak samo, jak osoba trenera. Wszystko dlatego, że dobry coach jest w stanie odpowiednio zaplanować przygotowania, a także plan na samą walkę. Aktualnie mówi się, że najlepszym szkoleniowcem jest Przemysław Szyszka. W końcu jego podopieczni bardzo często wygrywają starcia na galach freak fightowych.

Bardzo ważna jest formuła walki i kategoria wagowa

Teoretycznie wszystkie walki na Fame MMA powinny toczyć się na zasadach MMA. W praktyce jest jednak z tym różnie. Czasami pojedynki odbywają się w formule K-1, czy nawet samym boksie (w tej dziedzinie na jubileuszowej, dziesiątej gali Fame MMA bili się Kasjusz „Don Kasjo” Życiński i Norman „Stormin” Parke). Aby fame mma obstawianie szło Ci dobrze, to musisz to dokładnie sprawdzić. Niektórzy zawodnicy lepiej prezentują się w MMA, dlatego dla nich walka w K-1 nie jest do końca dobrym rozwiązaniem (przez to nie mogą wykazać się w parterze). Świetnym przykładem jest Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka, który przegrał z Alanem Kwiecińskim w K-1, a na Fame MMA 18 pokonał w swojej ulubionej formule, czyli MMA, Arkadiusza Tańculę i został podwójnym mistrzem tej federacji. Istotne znaczenie ma również kategoria wagowa. Okazuje się, że influencerzy przykładają sporą wagę nawet do pojedynczych gramów. Jeśli ktoś jest w swojej naturalnej wadze, to ma spore szanse na to, by dobrze zaprezentować się w klatce. A konieczność np. zbijania kilku kilogramów (szczególnie przed samą walką) sprawia, że dany fighter jest przez to osłabiony itp.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Za nami Fame MMA 18: co się wydarzyło? Kiedy kolejna gala?

W minioną sobotę odbyło się Fame MMA 18. W łódzkiej Atlas Arenie doszło do main eventu, w którym Amadeusz „Ferrari” Roślik pewnie pokonał na punkty Kacpra „Crushera” Błońskiego. Lekarze nie dopuścili jednak „Władcy Piekieł” do kolejnej walki z Marcinem Dubielem. To starcie odbędzie się już na Fame MMA 19. Kiedy? Najprawdopodobniej w sierpniu 2023 roku (dokładna data nie została podana).

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button