2 typy tenisowe mężczyzn na dzień 31.08.2019 roku w turniejach rangi Challenger.

Ostatnie dwa typy na dzisiejszy dzień to pojedynki wśród panów. Pierwszy z nich będzie rozgrywany w turnieju we Włoszech, gdzie zmierzą się ze sobą Travaglia i Martin. W następnym turnieju rozgrywanym w Hiszpanii Fokina podejmie Ruusuvuori.

D. Fokina – Ruusuvuori

Davidovich to zawodnik pochodzący z Hiszpanii mający dopiero 20 lat. Jego bilans w tym roku wynosi 30-21. Młody i wielki talent Hiszpańskiego tenisa – zwycięzca juniorskiego Wimbledonu 2017. Aktualnie w rankingu ATP zajmuje 126 miejsce. Na kortach twardych natomiast ma 11 wygranych i 6 porażek. W tym turnieju po kolei pokonywał takich zawodników jak: Heller, M. Maceiras, Rodionov. We wszystkich spotkaniach Hiszpan stracił tylko jednego seta.

Jego dzisiejszym rywalem będzie tenisista pochodzący z Finlandii. Emil to rówieśnik swojego dzisiejszego rywala. W rankingu światowym zajmuje 209 miejsce. jego bilans na wszystkich nawierzchniach w tym roku to: 38 wygranych i 16 porażek. Na kortach twardych ma 19 wygranych i 4 porażki. Tutaj na turnieju pokonał: Seyboth Wild, Maden i Martinez Portero.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Mecz rozgrywany jest w Hiszpanii i Fokina tutaj powinien mieć doping swoich fanów przez co na pewno będzie mu się grało lepiej. Patrząc na wyniki obu panów a przede wszystkim jakie umiejętności posiadają to bez wapienia Fokina wyprzedza pod każdym względem swojego rywala. Pomimo iż jest to turniej niższej rangi i wszystko tutaj się może zdarzyć to value jest na Hiszpana bez dwóch zdań.

Fokina – Ruusuvuori Typ:1 Kurs: 2.13 Bukmacher: Lvbet

Travaglia – Martin

Travaglia to Włoski tenisista, który w rankingu światowym ATP zajmuje 81 miejsce. 27-letni zawodnik na swoim koncie w tym roku ma 49 wygranych i 20 porażek. Patrząc na jego grę na kortach ziemnych wygląda to wyśmienicie. Aż 40 wygranych i tylko 12 porażek robi wrażenie. W tym turnieju Stefano pokonał Musetti, Golovic i Sels. Ostatni jego wygrany turniej był nie tak dawno w Sopocie, gdzie w finale pokonał Horansky.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Martin – tenisista pochodzący z Słowacji. 29-letni zawodnik na swoim koncie w tym roku ma 48 wygranych i 22 porażki. Na kortach ziemnych 48-19. W tym turnieju występował czterokrotnie i jego najlepszym rezultatem było osiągnięcie ćwierćfinału.

Travaglia gra ” u siebie” i to na pewno doda mu skrzydeł. Pomimo, że obaj zawodnicy uwielbiają grę na tej nawierzchni i są na niej naprawdę świetni to ja jednak uważam, że dzisiejszym faworytem jest Włoch.

Travaglia – Martin Typ: 1 Kurs: 1.71 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button