Legalny bukmacher STS oferuje nowy pakiet powitalny na start do 1640 PLN.

Legalny polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na sam start limitowany pakiet powitalny, w którym to można skorzystać z różnego rodzaju bonusów. Łącznie każdy z graczy może liczyć na 1640 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS online

Nowy kod promocyjny w STS online

Należy mieć na uwadze, że w pierwszej kolejności gracz musi dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil. To sprawia, że każda osoba z nim poradzi beż żadnych problemów.

Istotne w tym wszystkim jest to, aby pakiet powitalny był aktywny gracz koniecznie i musi wpisać kod promocyjny —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

1640 PLN na start w STS

Następnie pozostaje graczowi dokonanie już wpłaty. Już za pierwszy depozytu użytkownik otrzyma premie o wartości 100% wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 150 PLN. Taka sama wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma gracz. Łącznie będzie posiadał 300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

ewinner kod promocyjny
Nowy bonus w Ewinner z kodem promocyjnym „BETONLINE”.

Dodać test warto, że za drugi i trzeci depozyt każdy gracz może także liczyć na kolejne środki, za które bukmacher STS online przyznaje bonusy o wartość 50%. Odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN. STS podobnie jak pozostali najlepsi bukmacherzy w Polsce daje graczom wiele bonusów na start.

A to dodatku nie wszystko, ponieważ bukmacher STS w ramach pakietu powitalnego oferuje pierwsze bezpieczne zakłady, odpowiednio:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

To wszystko sprawia, że każdy z graczy już na sam start może liczyć na łączny pakiet powitalny o wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button