Gwarantowane 100 PLN na US OPEN od bukmachera STS

Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich typerów za aktywność. Wystarczy obstawiać mecze z US Open, aby liczyć nawet na 100 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

100 PLN za obstawienie meczy dla graczy US Open

100 PLN za obstawienie meczy dla graczy US Open

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS jest bardzo bogata, a dodatkowo meczy z US Open nie brakuje. A przed nami takie starcia, jak m.in. Kyrgios – Bonzi, Murray – Nava, Hijikata – Nadal, Ruse – Gauff.

Dodatkowo każdy z typujących te rozgrywki może liczyć na ekstra kasę od bukmachera STS w ramach oferty promocyjnej „Ekstra 100 PLN na US OPEN”, która jest dostępna wyłącznie do 4 września do godziny 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Na uwadze trzeba mieć jednak istotny aspekt. A mianowicie, iż do tej akcji należy się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

Bonus do 100 PLN na US Open

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Bowiem bukmacher STS kwalifikuje zarówno zakłady SOLO, ale i też AKO, jednak obowiązkowo na nich musi znajdować się minimum jedno zdarzenie dot. US Open o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Dodać jest trzeba, że typ może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i też „na żywo”, a kurs łączny zakładu promocyjnego nie może być mniejszy niż 2.50.

ewinner kod promocyjny
Nowy bonus w Ewinner z kodem promocyjnym „BETONLINE”.

Wysokość przyznanego bonusu uzależniona jest od łącznej kwoty zagranych kuponów:

  • Obrót 50 PLN = 10 PLN
  • Obrót 500 PLN = 100 PLN

To sprawia, że na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 100 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na sam start każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na ekstra środki. Wystarczy jednak KONIECZNIE wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas automatycznie zostaną aktywowane bonusy za trzy pierwsze depozyty. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 1500 PLN!

Jednak to nie wszystko, ponieważ każdy pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sporów wirtualnych jest objęty Cashbackiem, czyli ubezpieczeniem. To sprawi, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button