2 kolejne spotkania tenisowe na 12 grudnia. Turniej mężczyzn

Po trzech spotkaniach kobiet, które opisałem czas na zawody panów. Turniej rozgrywany jest w Arabii Saudyjskiej a tam na przeciwko siebie staną Isner – Fognini oraz Medvedev kontra Struff.

Isner – Fognini

Fabio chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Jest to Włoski zawodnik znany ze swojej wysokich umiejętności jeżeli ” tylko chce mu się grać”. Jednak dużo jest też złych ekscesów dotyczących tej osoby. Na pewno jego najgorszą stroną jest psychika i nerwy. W tym roku Włoch jest w przeciętnej formie. Bilans tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to 30 wygranych i 26 porażek, natomiast na kortach twardych Włoch ma 12 wygranych i 9 porażek. Fognini w rankingu ATP zajmuje wysokie 12 miejsce.

Jego przeciwnikiem będzie Isner- tenisista pochodzący z USA. Każdy laik tego sportu wie,że jest to jeden z najlepszych serwisujących zawodników na świecie. Piekielnie trudno go złamać zwłaszcza na twardej nawierzchni. John w tym roku ma 30 zwycięstw i 18 porażek. Po kompletnie nieudanych dwóch turniejach w Australii w następnych notował naprawdę dobre wyniki. W Nowym Jorku,Delray Beach i Acapulco notował półfinały. W Miami dotarł do finału przegrywając z Federer.W rankingu ATP John zajmuje 19 miejsce.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obaj panowie dotychczas spotkali się ze sobą pięć razy z czego trzy wygrał Isner.

Spodziewam się tutaj wygranej Isnera, który nie powinien mieć problemów z pokonaniem Włocha.

Isner – Fognini Typ: 1 Kurs: 1.70 Bukmacher: Fortuna

Medvedev – Struff

Medvedev to zawodnik pochodzący z Rosji. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 5 miejsce. Jego bilans w tym sezonie to 59 wygranych i 21 porażek. W grze pojedynczej zwyciężył w pięciu turniejach rangi ATP Tour: w 2018 roku w Sydney,Winston – Salem i Tokio oraz w 2019 roku w Sofii i Cincinnati. Dodatkowo sześciokrotnie dochodził do finałów, w których został pokonany, w tym podczas US Open 2019.

Jego przeciwnikiem będzie Struff – tenisista pochodzący z Niemiec. 29-latek sklasyfikowany jest na 35 miejscu w rankingu ATP. Jego bilans w tym roku to 37 zwycięstw i 31 porażek. Na kortach twardych Niemiec ma ujemny bilans 11-12. jego ostatnim turniejem był turniej Davis Cup, gdzie przegrał dwa z pośród trzech spotkań.

Nie ma wątpliwości, który zawodnik na dzień dzisiejszy jest w dużo lepszej dyspozycji. Rosjanin jeżeli ten mecz potraktuje poważnie to wygra bez większych problemów. Ma wszystko aby w przyszłości być numer 1 na świecie.

Medvedev – Struff Typ: 1 Kurs: 1.30 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button