Typy tenisowe na 13 grudnia.

Na dzisiaj do zaproponowania mam dwa spotkania mężczyzn w ramach turnieju rozgrywanego w Arabii Saudyjskiej. Tam dojdzie do bezpośredniej konfrontacji pomiędzy Fognini i Monfils oraz Medvedev kontra Goffin.

Fognini – Monfils

Fabio chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Jest to Włoski zawodnik znany ze swojej wysokich umiejętności jeżeli ” tylko chce mu się grać”. Jednak dużo jest też złych ekscesów dotyczących tej osoby. Na pewno jego najgorszą stroną jest psychika i nerwy. W tym roku Włoch jest w przeciętnej formie.

Bilans tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to 31 wygranych i 26 porażek, natomiast na kortach twardych Włoch ma 13 wygranych i 9 porażek. Fognini w rankingu ATP zajmuje wysokie 12 miejsce. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Isnera 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Monfils – zawodnik pochodzący z Francji. Gael na swoim koncie ma wiele sukcesów w światowym tenisie. Tenisista, który można by rzec nie ma szczęścia w finałach. Na 29 jakie zanotował wygrał tylko 8.

W tym roku bardzo dobra forma .Bilans spotkań to 37 wygranych i 21 porażek. W tym roku kalendarzowym Francuz jest naprawdę w wyśmienitej formie. W pierwszym swoim pojedynku na tych zawodach pokonał gładko Wawrinka 6-3 6-3.

Faworytem tego spotkania jest według mnie będący w lepszej dyspozycji Francuz.

Fognini – Monfils Typ:2 Kurs: 1.70 Bukmacher: Fortuna

Goffin – Meevedev

Medvedev to zawodnik pochodzący z Rosji. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 5 miejsce. Jego bilans w tym sezonie to 60 wygranych i 21 porażek. W grze pojedynczej zwyciężył w pięciu turniejach rangi ATP Tour: w 2018 roku w Sydney,Winston – Salem i Tokio oraz w 2019 roku w Sofii i Cincinnati. Dodatkowo sześciokrotnie dochodził do finałów, w których został pokonany, w tym podczas US Open 2019. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał bardzo łatwo Struff 2-0.

Jego przeciwnikiem będzie w dniu dzisiejszym Goffin – zawodnik pochodzący z Belgii. W rankingu mężczyzn zajmuje 11 miejsce. W tym roku tenisista jest w dobrej formie. Jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 39-28. Jego najlepszym wynikiem w tym roku było dojście do finału w Halle oraz Cincinnati, gdzie musiał uznać wyższość Federera i Medvedev.

Na tym turnieju David w swoim pierwszym pojedynku pokonał Pouille 2-0. Niezwykle ciekawie zapowiada się bezpośrednie spotkanie obu panów. Ja jednak uważam, że Medvedev jest póki co znacznie lepszy od swojego rywala i to w nim widzę dzisiejszego zwycięzce.

Medvedev – Goffin Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button