Fortuna zakłady bukmacherskie zwiększa wygrane o 50%.

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocje, w której to oferuje bonusy na kupony AKO lub MAXIKOMBI. Maksymalnie można liczyć nawet na 50% większą wygraną.

Większe wygrane u legalnego bukmachera o 50%.

Większe wygrane u legalnego bukmachera o 50%.

Z tej oferty bonusowej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmacher Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że ta promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Jednak gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO lub MAXIKOMBI, na których musi być minimum pięć zdarzeń. Poza tym gracz musi dodać do zakładu bonus kursowy.

Użytkownik sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na zakładzie, ponieważ mogą one pochodzić z każdej dyscypliny. Jednak muszą one być z oferty przedmeczowej, zaś kurs typu nie może wynosić mniej niż 1.15.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Użytkownik sam wybiera kwotę za jaką zostanie zagrany kupon. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji może liczyć na większe wygrane. Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od ilości kuponów na zakładzie. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50%.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera Fortuna

Popularny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom pakiet na start, gdzie to można liczyć chociażby na takie bonusy jak:

  • 20 PLN za rejestrację bez depozytu do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • bonus w kwocie równej pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Z tych bonusów użytkownik będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button