1220 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS

Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS. Nowi klienci tego operatora mogą skorzystać już na sam start z darmowych środków bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych oraz premii za depozyt, aż do 1200 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego „BETONLINE”.

Kod promocyjny u bukmachera STS online

Kod promocyjny u bukmachera STS online

Dobrze wiadomo, że obecnie jedynie gracze mogę obstawiać mecze przez internet. Wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.

Warunki oferty są proste i bardzo czytelne. Pierwsza czynność, jaką gracz musi wykonać jest to rejestracja konta na www.STS.pl. Proces zakładania konta jest niezwykle prosty i każda osoba poradzi sobie z nim bez najmniejszych problemów.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Kod promocyjny w STS

Pakiet powitalny będzie aktywny graczom jedynie pod warunkiem, że wpiszą oni hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

W dodatku za samo wpisanie hasła promocyjnego i rejestrację konta online gracz otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Premia za depozyt do 1200 złotych

W dodatku bukmacher STS przyznaje bonus za dokonanie pierwszego depozytu. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od dokonanej wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 500 złotych. W prezencie otrzyma taka samą wartośc, ale w formie środków bonusowych. Typer łącznie będzie posiadał 1000 złotych na grę.

Jednak nie można zapominać, że maksymalna kwota bonusu to 1200 złotych.

STS Betgames online:

Warto jest mieć na uwadze, że w bukmacher STS dostępne są również gry karciane online, tzw. Betgames.

Użytkownicy i to za prawdziwą gotówkę mogą grać, a zarazem ja wygrywać w takie gry, jak poker, wojna oraz bakaret.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button