Typy tenisowe na 11 marca

Na jutrzejszy dzień do zaproponowania mam pięć spotkań, które zostaną rozegrane o bardzo wczesnej porze. Na samym początku przejdziemy do turnieju rangi Challenger, który zostanie rozegrany w Nur- Sultan. W w/w zawodach zagrają ze sobą: De Greef – Ferreira, Marchenko – Fayziev, Serdarusic – Griekspoor, Couacaud – Moraing. W drugim turnieju rozgrywanym w Potchefstroom Ortega – Olmedo podejmie Draper.

De Greef – Ferreira

De Greef to belgijski tenisista, reprezentant kraju w Pucharze Davisa. W grze pojedynczej wygrał jeden turniej rangi ATP Challenger Tour. Na dzień dzisiejszy zawodnik w rankingu ATP zajmuje 333 miejsce. Na swoim koncie w tym sezonie ma sześć wygranych i tyle samo porażek. Ten rok Belg zaczął od turnieju rangi ITF, gdzie dotarł do półfinału. W sześciu kolejnych zawodach rangi Challenger zdołał wygrać łącznie tylko trzy spotkania. W każdym z rozgrywanych zawodach swoją przygodę kończył w pierwszej albo drugiej rundzie. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Molcan 2-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Ferreira – zawodnik pochodzący z Portugalii. 24-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 192 miejsce. W 2012 roku Silva został pierwszym Portugalczykiem, który wygrał tytuł Grand Slam, wygrywając w turnieju US Doubles juniorów , współpracując z Brit Kyle Edmund . W 2013 r. Powtórzył wyczyn podczas debiutu francuskiego juniorów z Edmundem. W tym sezonie bilans wszystkich spotkań Ferreira to cztery wygrane i tyle samo porażek.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Obaj panowie zagrają ze sobą pierwszy raz a ja uważam, że to młodszy Portugalczyk jest w tym spotkaniu faworytem i każdy inny wynik niżeli zwycięstwo tego zawodnika będzie dla mnie niespodzianką.

De Greef – Ferreira Typ: 2 Kurs: 1.40 Bukmacher: Fortuna

Marchenko – Fajziev

Illya to zawodnik pochodzący z Ukrainy. Marchenko stał się profesjonalistą w 2005 roku i grał na poziomie Futures and Challengers w latach 2005–2008. Jego najwyższa lokata w singlu w rankingu ATP wynosiła 49 miejsce. W całej swojej karierze zawodnik ma na swoim koncie cztery zwycięskie turnieje rangi Challenger i 11 finałów. Na dzień dzisiejszy doświadczony już 32-letni zawodnik w rankingu zajmuje 209 miejsce. Na swoim koncie w tym sezonie ma dziewięć wygranych i pięć porażek. W 2009 roku zagrał tutaj w finale. Najlepszym jego rezultatem w tym sezonie był osiągnięty półfinał w turnieju rozgrywanym w Bergamo.

Jego przeciwnikiem będzie Fajziev – zawodnik pochodzący z Uzbekistanu. 25-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 506 miejsce. W tym roku bilans w/w zawodnika to dwie wygrane i trzy porażki. Na tym turnieju w całej swojej karierze Sanjar próbował sił czterokrotnie i jego najlepszym rezultatem było dotarcie do 1/16 finału. W całej swojej karierze zawodnik nie zdołał wygrac ani jednego turnieju rangi Challenger. Natomiast w zawodach ITF wystąpił 15 razy w finałach z czego siedem razy triumfował. W pierwszej rundzie tego turnieju wygrał z Zimonjic.

Zdecydowanym faworytem w tym starciu jest bardziej doświadczony i ze znacznie większymi umiejętnościami zawodnik pochodzący z Ukrainy, który nie powinien mieć problemów z wygraniem tego pojedynku.

Marchenko – Fajziev Typ: 1 Kurs: 1.30 Bukmacher: Fortuna

Serdarusic – Griekspoor

Serdarusic to zawodnik pochodzący z Chorwacji. 23-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 300 miejsce. Na swoim koncie w tym roku zawodnik ma sześć wygranych i tyle samo porażek. W całej swojej karierze jeden raz wystąpił w finale turnieju rangi Challenger, którego przegrał, natomiast w ITF rozegrał 17 finałów z których siedem zakończyło się jego zwycięstwem. W tym roku wystąpił w pięciu różnych zawodach rangi Challenger i w każdym z nich zdołał wygrać tylko jedno spotkanie. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał Bulitski 2-0.

Jego przeciwnikiem będzie Griekspoor – zawodnik pochodzący z Niderlandii. 23-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 199 miejsce. W tym sezonie bilans spotkań w/w zawodnika to cztery wygrane i tyle samo porażek. W całej swojej dotychczasowej karierze Tallon na swoim koncie ma dwa wygrane turnieje rangi Challenger oraz siedem rangi ITF. W tym roku zakwalifikował się do turnieju głównego Australian Open, gdzie w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Fritz. Griekspoor to młody utalentowany zawodnik, który swoich sił próbuje powoli w najwyższych szczeblem turniejach.

Dla obu panów będzie to pierwszy bezpośredni pojedynek na kortach twardych. Zdecydowanie lepszym zawodnikiem o większych umiejętnościach jest Griekspoor, który powinien wygrać ten pojedynek.

Serdarusic – Griekspoor Typ: 2 Kurs: 1.50 Bukmacher: STS

Couacaud – Moraing

Couacaud to zawodnik pochodzący z Francji. 25-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 178 miejsce. Na swoim koncie w tym roku ma dziewięć wygranych i pięć porażek. Jego najlepszym wynikiem w tym roku było dotarcie do półfinału turnieju rangi Challenger rozgrywanego w Bergamo. W całej swojej karierze Couacaud zdołał wygrać jeden turniej Challenger.

Jego przeciwnikiem będzie Moraing -zawodnik pochodzący z Niemiec. 27-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 268 miejsce. Na swoim koncie zawodnik ma dwa wygrane turnieje rangi Challenger oraz odiem rangi ITF. W tym roku Niemiec pozostaje w bardzo kiepskiej dyspozycji o czym świadczą osiągane przez niego wyniki. Na dziewięć spotkań zdołał wygrać tylko trzy. Tylko w dwóch turniejach zdołał wygrać po jednym spotkaniu, by w następnej fazie odpaść z rozgrywek. |Na tych zawodach w pierwszej rundzie wyeliminował Vrbensky 2-0.

Obaj panowie spotkali się już jeden raz ze sobą i miało to również na kortach twardych w tym roku. Wówczas 2-0 wygrał Couacaud. Dzisiaj czas na rewanż ze strony Niemca, jednak ja uważam,że to Francuz jest w dużo lepszej dyspozycji i powinien ponownie rozprawić się z Niemcem.

Couacaud – Moraing Typ:1 Kurs: 1.50 Bukmacher: Totolotek

Ortega Olmedo – Draper

Ortega Olmedo to zawodnik pochodzący z Hiszpanii. 28-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 274 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to siedem wygranych i tyle samo porażek. Na swoim koncie w całej swojej karierze Hiszpan ma 15 wygranych turniejów rangi ITF. W jednym turnieju rangi Challenger wystąpił w finale lecz wówczas musiał uznać wyższość przeciwnika. W bieżącym roku najlepszymi występami Ortegi były dwa turnieje rangi Challenger w których dotarł do ćwierćfinałów.

Jego przeciwnikiem będzie Draper – tenisista pochodzący z Wielkiej Brytanii. Młody 18-letni i utalentowany zawodnik w rankingu ATP zajmuje 288 miejsce. Na swoim koncie w tym roku Jack ma dwanaście wygranych i tylko trzy porażki. W bieżącym roku zdołał już wygrać jeden turniej rangi ITF.

Dla obu panów będzie to pierwsze oficjalne i bezpośrednie spotkanie. Patrząc na formę obu tenisistów uważam, że to młody utalentowany Anglik wygra tą batalię.

Draper – Ortega Typ: 1 Kurs: 1.35 Bukmacher: Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button