Ekspert radzi – najlepsze strategie na Etoto

Aktualnie myślisz bardzo ochoczo nad założeniem internetowego konta bukmacherskiego? Twój wybór najprawdopodobniej padnie na Etoto? Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Czy działa ona legalnie? Jak zaś grać na co dzień w tym podmiocie hazardowym, żeby mieć szanse naprawdę na dobre, fajne wyniki?

etoto

Czy warto grać na Etoto?

Przede wszystkim powinno to być legalne. To zagadnienie musi się dla Ciebie liczyć w pierwszej kolejności. Jak to jest zatem w przypadku Etoto? Nie musisz się tutaj niczego obawiać! Jest to szanowana w środowisku i coraz bardziej doświadczona firma bukmacherska. Tak naprawdę z nią nigdy nie było żadnych problemów, jeśli chodzi o kwestie związane z Ustawą Hazardową itd. Jak sobie wejdziesz na etoto.pl, to tam na samym dole znajdziesz potwierdzenie powyższych słów. Pierwsza licencja na oferowanie zakładów została wystawiona – przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów – już 28 listopada 2014 roku!

Takie dokumenty mają ważność przez sześć lat. W związku z tym nie dziwi, że 29 września 2020 roku licencja została przedłużona. Na niej Etoto może swobodnie działać – na rynku zakładów bukmacherskich – aż do 2026 roku. Potem włodarze tej firmy (a konkretnie to osoby odpowiedzialne za ten dział) muszą ponownie ubiegać się o przedłużenie licencji. Etoto działa jednak w pełni legalnie, dlatego to najprawdopodobniej będzie tylko formalność. Dlaczego jeszcze warto obstawiać na Etoto? Bo możesz uzyskać bonus powitalny, który jest bardzo atrakcyjny. Aktualnie wynosi on 200% do 100 PLN.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Dlaczego warto obstawiać single?

Jak na co dzień grać, aby nie dokładać „do interesu”? Różne osoby (szczególnie początkujące) bardzo często zadają sobie to właśnie pytanie. Zwłaszcza po pierwszym okresie, który nie okazał się dla nich do końca udany. Na pewno nie wolno obstawiać tak zwanych taśm. A często dzieje się tak, że osoby nowe zazwyczaj tak właśnie zaczynają. Od grania kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu zakładów na jednym kuponie. Niestety, do niczego dobrego to jednak nie może doprowadzić. Są bowiem relatywnie małe szanse, że uda się wygrać.

Zawodowcy obstawiają zaś zdecydowanie inaczej w Etoto. Grają po prostu single. Są to zaś kupony, które składają się tylko z jednego wydarzenia. Dzięki temu można uzyskać wiele korzyści. Przede wszystkim jest o wiele większe prawdopodobieństwo wygranej. Można zatem na nią realnie liczyć. Poza tym gracz ma zdecydowanie więcej czasu, aby wybrać prawdziwą „perełkę” z oferty i sprawdzić wszystkie najważniejsze zagadnienia odnoszące się do konkretnego typu.

Progresja na remisy to bardzo ciekawa strategia!

Nie ma nawet jednego systemu, który zawsze dawałby wygrane. Są jednak pewne strategie określane jako relatywnie skuteczne. Jedną z nich jest progresja na remisy (w futbolu). Co trzeba tutaj zrobić? Na początek wybrać klub do tego systemu. Decyduj się na ekipy ze środka tabeli, które od wielu spotkań nie miały na swoim koncie podziału oczek. Potem możesz rozpocząć grę. Zacznij np. od 2 PLN i postaw na remis. Jak trafisz, to masz kilka PLN na czysto. Jak nie trafisz, to zagraj za dwa razy tyle (w tym przypadku za 4 PLN) remis tej samej ekipy itd. Tak trzeba postępować aż do momentu uzyskania interesującego nas rezultatu. Wówczas należy wybrać inny klub i rozpocząć od pierwszego poziomu.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button