Bukmacher eWinner rozdaje bonusy za przegrane kupony

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim typerom, którzy obstawiają mecze Wimbledonu oferuje bukmacher eWinner. Na konto każdego z graczy za przegrane kupony typer może liczyć nawet na 200 PLN.

Bonus od eWinner na Wimbledon 2022

Bonus od eWinner na Wimbledon 2022

Wimbledon zaliczany jest to turniejów Wielkoszlemowych. To sprawia, ze cieszy się on ogromną popularnością. I tym samym każdy z zawodników chce zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl i oferuje typerom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na mniejsze przegrane. Wspomniana akcja promocyjna składa się z okresów rozliczeniowych, a są one dostępne w dniach od 26 czerwca do 3 lipca do godziny 23:59 i od 4 do 11 lipca do godziny 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Wimbledon 2022: Pewne bonusy dla typerów

Bukmacher eWinner PL w ramach akcji promocyjnej „Cashback 100% do 200 PLN na Wimbledon” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Na każdej z niej musi znajdować się minimum cztery zdarzenia pochodzące z Wimbledonu.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

W przypadku wygranej, cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki. Na konto typera może trafić nawet 100 PLN w każdym etapie. Łącznie może ona wynieść nawet 200 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu użytkownikowi na sam start specjalnej bonusy o wartości nawet 610 PLN. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji:

  • pierwszego bezpiecznego kuponu do 110 PLN
  • premii za drugi depozyt do 500 PLN

Warto jest dodać, że cały proces założenie konta zajmie dosłownie kilka chwil i nikomu nie sprawi on żadnych problemów. W eWinner bonus z kodem BETONLINE dostępny od razu po założeniu konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button