Darmowe 100 PLN na French Open od eWinner

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje każdemu graczowi zwrot stawki za przegrane kupony z turnieju Wielkoszlemowego French Open. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 100 PLN.

100 PLN za obstawienie meczy z French Open

100 PLN za obstawienie meczy z French Open

Nie da się ukryć, że French Open, jak każdy turniej Wielkoszlemowy cieszyć się sporą popularnością. Dodatkowo możemy emocjonować się występami naszych rodaków, jak Hurkacza i Świątek, którzy radża sobie bardzo dobrze.

Natomiast każdy gracz, który typuje mecz z French Open może liczyć na mniejsze przegrane akcji promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem kuponu, a jest ona dostępna w następujących okresach rozliczeniowych: pierwszy do 28 maja do godziny 23:59 i drugi: do 6 czerwca do godziny 23:59

Extra 100 PLN za obstawienie meczy z French Open

Bukmacher eWinner PL w ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikuje wyłącznie kuponu AKO, na których to muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia.

Wszystkie typy będące na kuponie koniecznie muszą być z oferty na French Open, zaś stawka kupony wynosić musi równa 99 PLN.

ewinner kod promocyjny
Nowy bonus w Ewinner z kodem promocyjnym „BETONLINE”.

W przypadku, gdy zakłąd okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki. A dokładnie mówiąc na jego konto trafi bonus o wartości 50 PLN. Na taką kwotę mogą liczyć wszyscy gracze podczas każdego z okresów rozliczeniowych.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną, w której to na sam start można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu drugiej wpłaty każdy z graczy otrzyma kolejne środki. Dokładnie mówiąc otrzyma premie równowartości depozytu do 500 PLN. W eWinner rejestracja konta trwa kilka chwil, po tym można odebrać dodatkowe promocje na start.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button