Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy w STS.

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Za obstawienie meczy z Masters Cup ATP typerzy mogą liczyć na extra premię nawet do 100 PLN.

ATP Finals: Bonus dla graczy za obstawienie meczy w STS

ATP Finals: Bonus dla graczy za obstawienie meczy w STS

Trzeba powiedzieć, że na brak emocji z tenisa w najbliższych dniach nie można narzekać. Bowiem w Londynie grają ze sobą najlepsi tenisiści. Przed nami takie konfrontacje, jak Nadal vs Thiem, Tsitsipas vs Rublow, czy też Miedwiedev vs Zvarev.

Na tą okazję bukmacher STS online przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra kasa LIVE”, która jest aktywna wyłącznie na stronie www.STS.pl i dostępna typerom do 22 listopada do godziny 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Pewne 100 PLN za obstawienie meczy:

W ramach wspomnianej akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO i AKO zagrane za co najmniej 40 PLN, zaś kurs łączny musi wynosić minimum 1.85.

Jednak istotny aspekt jest taki, że na kuponie musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na zmagania zawodników w ATP Finals.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Poza tym należy mieć na uwadze, że zakłady muszą zostać rozliczone najpóźniej do 22 listopada do godziny 23:59.

Gracze, których zakład okazał się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 20 PLN. Maksymalnie wszyscy użytkownicy mogą liczyć łącznie na pięć premii.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim nowym graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet 1229 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tej kwoty należy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że gracz będzie mógł liczyć na:

  • pewne 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji
  • bonus równowartości pierwszego depozytu o wartości do 1200 PLN.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button