Duży sukces branży hazardowej w 2019 roku

Trzeba otwarcie przyznać już na samym początku artykułu, że branża hazardowa w Polsce w roku 2019 odniosła niesamowity sukces. Przychody z samych zakładów sportowych osiągnęły w ubiegłym roku poziom, 6.7 miliarda złotych. Jest to olbrzymi, bo 29 procentowy wzrost w stosunku do roku 2018. Legalni bukmacherzy płaca tez najwyższe podatki, spośród wszystkich rozrywek hazardowych, bowiem z puli około 1.7 miliarda złotych, jakie wpłynęły do fiskusa z tytułu podatku, branża zakładów sportowych wygenerowała niemal połowę tej kwoty. Dodać do tych statystyk należy, iż od 2009 roku Polacy nie wydali tak wiele na hazard jak w roku 2018, kiedy to sięgnął on kwoty prawie 15 miliardów złotych.

hazard w polsce

Nie obyło się także bez sukcesów użytkowników legalnych bukmacherów, bowiem jeden z użytkowników STS stał się bogatszy o 1.25 miliona złotych. Gracz zagrał łącznie 14 kuponów, a stawka w żadnym z nich nie była wyższa niż 10 złotych. Jeden zakład postawiony za 3 złote przyniósł wygraną o wartości 277 tysięcy złotych. Co ciekawe, także Fortuna wygenerowała dwóch nowych milionerów w Polsce, bowiem jeden z jej użytkowników wygrał ponad 1.15 miliona złotych, stawiając zakłady za łączną kwotę 215 złotych, natomiast kolejny trafił niemal 4 miliony z dziewięciu postawionych kuponów.

To jednak nic, w porównaniu z wygraną jednego z graczy wysyłającego kupony w Eurojackpot, który wygrał, bagatela, 193 miliony złotych!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Spośród nowych bukmacherów, którzy przybyli na polski rynek (między innymi Traf, eWinner, Noblebet czy Betfan, jeden jest szczególnie ważny, bowiem jest to powrót. 

Mowa oczywiście o firmie Betclic, która w związku ze zmianami ustawowymi w Polsce, częściowo zawiesiła działalność na terenie naszego kraju po 1 kwietnia 2017, a następnie zablokowała całkowicie swoją domenę dla rezydentów Polski.

Betclic powrócił na rodzimy rynek z przytupem, z miejsca podpisując kontrakt z nowo mianowanym Mistrzem Polski w piłce nożnej, drużyną Piasta Gliwice. Piast natomiast potwierdził, iż jest to ich najwyższy dotychczas podpisany kontrakt na sponsoring. Logo tego już w pełni legalnego bukmachera zostało umieszczone na koszulkach oraz w reklamach na stadionie. Następnie, Betclic podpisał kolejną umowę sponsorską z kandydatem do walki o mistrzostwo Polski, ekipą Lechii Gdańsk, zastępując tym samym dotychczasowego partnera, także z branży zakładów – Totolotka. Umowa Lechii z Betclic zakłada kompleksową ekspozycję marki we wszystkich kanałach klubu. Ostatnim dużym kontraktem Betclic było podpisanie umowy z polskimi siatkarzami. Obowiązująca umowa legalnego bukmachera Betclic, z reprezentacją Polski w piłce siatkowej mężczyzn, została zawarta na okres trzech lat .

Dzięki dobrym opiniom o Betclic, bukmacherowi udało się namówić do współpracy byłego youtubera Fortuny, Macieja Krawczyka. 

Ponadto, bukmacher także zainicjował kompletnie nową promocję na start. Wystarczy podczas rejestracji podać kod bonusowy Betclic, postawić zakład, a w razie przegranej możemy uzyskać aż 500 złotych na konto gracza w postaci Cashbacku. Oferta powitalna dostępna się na stronie głównej serwisu w zakładce promocje, oraz przy użyciu subdomeny m.betclic.pl w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych, na zasadach określonych w regulaminie promocji. W ramach Oferty Powitalnej, Użytkownik uprawniony jest do otrzymania nagrody w postaci jednorazowego bonusu w wysokości stawki pierwszego obstawionego zakładu. 

Legalny bukmacher Betclic posiada także najlepsze na rynku polskim kursy, a także najszerszą ofertę dostępnych zakładów. Oczywiście związane jest to bezpośrednio z zapleczem firmy. Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z większych firm w Europie, może sobie pozwolić na taki powrót do Polski.

Ogólnie w Polsce, zakłady bukmacherskie stały się najbardziej atrakcyjną formą rozrywki hazardowej. Dotychczas liderujące pod tym względem kasyna zostały wyparte przez bukmacherów. Nie możemy także nie wspomnieć o szarej strefie, która w dalszym ciągu funkcjonuje na polskim rynku. Dość powiedzieć, że funkcjonuje, ale ma się niesamowicie dobrze, bowiem nadal ma ponad połowę udziałów w rynku polskich zakładów sportowych. Mówi się o tym, że jest to nawet 60 procent. Tak czy inaczej, biorąc te wszystkie informacje pod uwagę, Polacy coraz bardziej angażują się w rozrywkę hazardową.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button