Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Bukmacher eFortuna online przygotował typerom limitowana ofertę promocyjną, w której na sam początek można otrzymać nawet 2230 PLN. Pod warunkiem, że typer wpisze hasło promocyjne, które znajduje się poniżej w artykule.

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 2230 PLN

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 2230 PLN

W skład pakietu powitalnego wchodzą: extra 20 PLN za rejestracje konta bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Gracz nigdzie nie musi wysyłać emaila, ani zgłaszać się na wspomniane bonusy. Warunek konieczny, a zarazem podstawowy to założenia konta na stronie www.eFortuna.pl.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Użytkownik, który chce liczyć na powyższe bonusy musi konieczne dokonać aktywacji pakietu powitalnego. Należy to zrobić wyłącznie poprzez wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Fortuna. Warto jest mieć na uwadze , że nie trzeba dokona wpłaty chcąc liczyć na te bonusy.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Premia za depozyt do 2000 PLN na start:

Gracz, który dokona swojej pierwszej wpłaty otrzyma extra premię. Jej wartość będzie uzależniona wyłącznie od wpłaconej kwoty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1500 PLN. W prezencie otrzyma bonus w takiej samej kwocie, który będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Maksymalna kwota na jaka może liczyć każdy gracz to nawet 2000 PLN.

Cashback na zakłady bukmacherskie:

Typer w dodatku, który zdecydował się na pierwszy depozyt może liczyć na zakład bez żadnego ryzyka. Promocja objęte są zarówno kupony SOLO, AKO, ale też i MAXIKOMBI.

Wówczas, jeśli kupon okaże się wygrany to gracz nie odczuje straty gotówki. Bowiem otrzyma zwrot stawki za przegrany kupon. Najwyższy bonus, jaki może trafić na konto typera to 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button