Golden Ticket 2 – nowy slot od Play’n Go

Już od lat cenimy sobie kasyna internetowe, które oferują nam ciekawe bonusy bez depozytu. Ponadto lubimy, kiedy dane kasyno ma spory wybór gier hazardowych. Na rynku z każdym miesiącem ich przybywa, gdyż deweloperzy dbają o jak najwięcej nowości. Z początkiem września dowiedzieliśmy się o tym, że firma Play’n Go wprowadza na rynek nową grę – Golden Ticket 2.

Sukces Golden Ticket

Golden Ticket to gra stworzona przez firmę Play’n Go, która ukazała się na rynku w 2014 roku. Od razu okazała się całkiem sporym sukcesem. Przenosi ona graczy w świat cyrkowy, który królował w XIX wieku i w pierwszej połowie ubiegłego stulecia. Golden Ticket to video slot, dzięki któremu mogliśmy poczuć się niczym we wnętrzu wielkiego namiotu cyrkowego.

Nie tylko otoczenie slotu, muzyka kojarzą się z cyrkiem, lecz także na bębnach spotkamy takie symbole jak: klaun, gospodarz cyrku, ciężarki, maczugi, mocarz, kapelusz, jak i tytułowy Golden Ticket. Gra posiada charakterystyczny układ 5 na 5, zaś jej RTP czyli wskaźnik zwrotu dla gracza znajduje się na poziomie 96,73%. W grze można stawiać zakład od 0.20 do 40.oo, zaś największa wygrana dzięki Golden Ticket wynosi aż 20 tysięcy monet. Dostępny jest tu również symbol wild jak i gra bonusowa.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Nadchodzi Golden Ticket 2

Po 6 latach firma Play’n Go wprowadza na rynek drugą część Golden Ticket. To również 5-bębnowy, 5-rzędowy automat wideo został, który został w ten sposób dopracowany, aby zawierał ulepszoną grafikę oraz szereg nowych, ekscytujących funkcji. Jedną z zauważalnych zmian jest przeniesienie akcji z zewnątrz do wnętrza cyrku.

Poprzednio akcja działa się przed wejściem do namiotu, zaś tym razem znajdujemy się w jego środku. Twórcy zdecydowali pozostawić schemat rozgrywki. Zmieniły się postaci i inne symbole dostępne na walcach. Teraz właścicielem cyrku jest kobieta, obok której występuje klaun oraz mistrz w rzucaniu nożami. Wśród symboli o mniejszej wartości znajdziemy noże, tarczę, kapelusz z lassem, kugle czy też rowerek dla klauna.

Istnieje tu także kilka symboli Wild, które zastąpią dowolny symbol w grze, pomagając w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Możemy znaleźć na bębnach standardowy wild w kształcie dużego namiotu oraz symbole wieloznaczne mnożnika x2 i x3, które zwiększą wartość wszelkich kombinacji. Gra ma dwie znakomite funkcje. Pierwszą z nich jest Multiplier Wilds. Dziki miernik znajduje się obok siatki i zapełnia się za każdym razem, gdy są tworzone kombinacje za pomocą symboli postaci. Dopasowanie 3, 4 lub 5 symboli na siatce wypełni 1, 2 lub 3 sekcje miernika, a licznik resetuje się po każdej rundzie. Po wypełnieniu licznika symbole Wild są losowo umieszczane na siatce, aby nam pomóc w wygranej. Każdy Wild łączy się z innym symbolem postaci i określa, który konkretny Wild otrzymamy.

Druga funkcja to Circus Free Spins. W każdej rundzie gry jeden z rzędów zostanie wybrany jako bonusowy. Jeśli wyczyścimy cały wiersz i odsłonimy słowo BONUS, uruchamiamy darmowe spiny. Możemy otrzymać 5 free spinów z potrójnym mnożnikiem, 7 free spinów z podwójnym mnożnikiem lub 9 free spinów z klasycznym mnożnikiem.

Jeśli podczas darmowych spinów wypełnimy licznik, otrzymamy nagrodę w postaci free spina z symbolem wild. Pojawi się on wtedy jako symbol o rozmiarach 2×2 podczas Win Spins, gwarantując wygraną.

Dyrektor ds. Produktów Play’n GO, Martin Zettergren, powiedział, że to naturalne, że firma wydała sequel, gdyż chce przyciągnąć zarówno starszych, jak i nowych graczy, biorąc pod uwagę sukces pierwszego Golden Ticket na rynku. Jego zdaniem firma chciała powtórzyć klimat i emocje związane z oryginałem, jak i przybliżyć je dla nowych użytkowników kasyn.  

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button