Misja tenis, Wygraj 3 kupony odbierz 40 PLN

Legalny bukmacher Betclic oferuje każdemu graczowi limitową ofertę promocyjną za obstawienie tenisa. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby w przypadku wygranej otrzymać extra premię nawet o wartości 40 PLN.

Promocja „Misja Tenis” od Betclic. Bonus dla graczy do 40 PLN

Promocja „Misja Tenis” od Betclic. Bonus dla graczy do 40 PLN

Promocja „Misja tenis” polega na obstawieniu meczy z tenisa. A jest na pewno co typować, ponieważ turniejów tenisowych nie brakuje, włącznie z tym w Miami.

Gracz, który chce skorzystać z oferty „Misja tenis” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a jest ona aktywa do 4 kwietnia do godziny 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Darmowe bonusy za obstawienie meczy:

W ramach oferty „Misja tenis” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, ktorych kurs łączny musi wynosić minimum 4.00, a poza tym stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Na każdym zakładzie promocyjnym musi znajdować się co najmniej pięć typowów. Wszystkie zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli co najmniej trzy kupony okażą się wygrane to super. Typer poza wygrana otrzyma extra kasę. Dokładnie mówiąc premię o wartości 40 PLN.

Bonus na start w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na start kupon bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak kupon okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button