Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eToto. Na start wszyscy typerzy mogą cieszyć się z bonusu powitalnego o wartości nawet 1500 PLN.

Jaki jest bonus powitalny w Etoto 2021?

Jaki jest bonus powitalny w Etoto 2021?

Z akcji promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera eToto. Nadmienic jesdt warto, iż wspomniany operaotr nagradza regularie wsyzsktich swoich typerów regularnie bonusami za obstawianie meczy.

1500 PLN dla graczy na start

Podstawa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.etoto.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zaznczyć warto, że nie trzeba nigdzie wpisywać żadnego kodu, ani się zgłaszać do tej promocji.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Po czym wymagane jest już dokonanie depozytu. W zamian gracz otrzyma premię jej równowartości:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 650 PLN. Taka sama kwotę otrzyma w prezencie powitalnym. Łącznie będzie posiadał 1300 PLN na obstawienie meczy.

Warto jest mieć na uwadze, że promocja objęty jest wyłącznie pierwszy depozyt, który może wynieść maksymalnie nawet 1500 PLN.


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button