Obstawiaj Australian Open i wygrywaj więcej. Ekstra kasa od STS

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom typującym Australian Open oferuje bukmacher STS. Za obstawienie meczy typerzy mogą liczyć na ekstra kasę nawet do 100 PLN.

100 PLN bonusu od STS na Australian Open 2021

100 PLN bonusu od STS na Australian Open 2021

Niewątpliwie Australian Open cieszy się sporą popularnością. Tym bardziej, że jest to pierwszy w tym sezonie turniej wielkoszlemowy. A dzisiejszej nocy czeka nas chociażby spotkanie pomiędzy Ymerem z Hurkaczem.

Każdy gracz za typowanie AO może otrzymać extra kasę w promocji „Tenisowe Ekstra 100 PLN”, która dostępna jest graczom wyłącznie do 14 lutego do godziny 23:59. Jednak trzeba mieć na wadze, że koniecznie trzeba się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Pewne bonusy bukmacherskie na Australian Open 2021:

Legalny bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza zarówno zakłady SOLO i AKO, na których muszą znajdować się same zdarzenia z Australian Open. Typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale także i na żywo.

Superbet bonus bez depozytu

Za zawarcie zakładu spełniającego powyższe warunki gracze otrzymane bonusy. Wysokość premii uzależniona jest wyłącznie od tego, za ile zostanie zawarty kupon:

  • stawka 25 PLN – 5 PLN bonusu
  • stawka 100 PLN – 25 PLN bonusu

Każdego dnia każdy gracz może otrzymać do 20 PLN w formie bonusu. Natomiast maksymalna kwota, na jaką może liczyć każy typer to nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na start darmowe 29 PLN bez żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu typerom otrzyma premię równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button