Popularne gry na androida

Mobilne granie z roku na rok staje się coraz bardziej popularniejsze – i o zgrozo, coraz więcej osób grających na telefonach nazywa się ,,graczami”. Jednakże nie śmiejmy się z tych ludzi – każdy ma przecież marzenia. Wracając jednak do tematu głównego – jakie są najpopularniejsze gry na androida, jakie możemy ściągnąć?

Gwint

Gwint to gra karciana dla dwóch osób, odbywająca się w turach. Na początku gry każdy z graczy dobiera dziesięć wylosowanych przez siebie kart ze swojej talii (dwie karty można od razu wymienić) oraz jedną tak zwaną ,,kartę dowódcy”, która została przez niego wybrana przed rozpoczęciem partii. W każdej turze gracz może wykonać tylko jedną czynność, czyli położyć kartę na polu bitwy, użyć karty dowódcy, bądź spasować.

Celem tej gry jest uzyskanie większej liczby punktów niż nasz oponent w dwóch z trzech rund. Podobno gwint wywodzi się z modyfikacji gry pokera, która jest bardzo popularna w takich krajach jak USA, z racji tego że ta gra była promowana głównie dla graczy z zachodu, więc nic dziwnego iż taka gra została przez CD Projekt RED stworzona. 

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Karty jednostek

Karty jednostek to te, na których znajdują się stworzenia którymi gramy. Każda z tych kart posiada w lewym górnym roku ilość punktów, które są liczone do siły jednostek, od której zależy nasze zwycięstwo w każdej turze. Każda z tych kart należy do jednego z trzech typów, kart piechoty, kart strzeleckich I kart jednostek oblężniczych. Każdy z typów kart jest automatycznie rozdzielany w odpowiednim rzędzie na polu bitwy. Aby móc rozpocząć grę, w Twojej talii muszą się znajdować przynajmniej 22 karty jednostek.

Poker

Istnieje kilka aplikacji w sieci, z których możemy skorzystać, aby zagrać w pokera. Pamiętajmy o tym jednak, że to są jedynie aplikacje, na których za pieniądze nie pogramy – służą one jedynie do nauki pokera. Co ciekawe, w sklepie play nie znajdziemy takich gier, z tego powodu iż jest to zakazane w regulaminie. Możemy jedynie grać na symulatorach. Jeśli chcemy poznać najciekawsze tytuły, w jakie możemy zagrać, bądź chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o kasynach, to recenzja Total Casino nam w tym pomoże – znajdziemy tam wiele ciekawych porad, ale pamiętajcie, że w większości te informacje są przeznaczone dla graczy zza granicy – a nie z Polski.

Wracając do tematu symulatorów – bardzo dobrze jest na początku pomyśleć o wykorzystaniu ich, zanim zasiądziemy po raz pierwszy do stolika, z racji tego że w innym wypadku może się to na nas dość negatywnie odbić w postaci stracenia przez nas wszystkich pieniędzy, bądź też po prostu ogólnym naszym niezadowoleniem z rozgrywki.

UNO

Zasady UNO są bardzo proste – wygrywa ten uczestnik, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kart i kliknie ,,UNO”. Jeśli tego nie zrobi i zostanie na tym przyłapany, to otrzyma karę i musi grać dalej. Dlatego w UNO trzeba być cały czas skupionym, ponieważ inni gracze będą tylko czekać na naszą pomyłkę. UNO doczekało się również publikacji w świecie gier online – przy wykupieniu jej możemy pozwolić sobie na rozrywkę online z każdym, kto ma również tą grę oraz ochotę z nami zagrać.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button