Przewodnik po najlepszych bonusach bukmacherskich w 2022 roku

Zakłady sportowe stały się jedną z najpopularniejszych rozrywek na świecie. Głównym tego powodem jest to, że wiele osób lubi zarabiać na sporcie. Jednym ze sposobów na to jest obstawianie swoich ulubionych drużyn lub graczy. Aby było ciekawiej, bukmacherzy oferują graczom bonusy, jako nagrodę za zarejestrowanie się lub postawienie u nich określonej liczby zakładów lub z innych powodów. Przyjrzyjmy się takim możliwościom nieco bliżej.

Co to jest bonus bukmacherski?

Bonus bukmacherski to swego rodzaju zachęta, którą bukmacher oferuje, aby spróbować przyciągnąć nowych klientów. Najpopularniejszy rodzaj bonusu bukmacherskiego jest oferowany przez bukmachera internetowego, który oferuje określoną sumę pieniędzy wszystkim nowym rejestrującym na swojej stronie internetowej. Oznacza to, że te pieniądze są przyznawane niezależnie od tego, czy stawiasz zakłady, czy nie. Są to zazwyczaj kwoty od kilkudziesięciu złotych do kilkuset złotych i nie ma ograniczeń co do sposobu ich wydatkowania.

Inne firmy oferują bonusy bukmacherskie za pierwsze i kolejne doładowania, które są przyznawane klientom, którzy postawili kolejny zakład po obstawieniu u nich określonej kwoty w ciągu ostatniego miesiąca lub roku. Bonusy za ponowne doładowanie mogą wynosić nawet do kilku tysięcy złotych.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Rodzaje bonusów bukmacherskich i na co zwrócić uwagę w ofercie bonusowej

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest decyzja, jakiego rodzaju bonusu bukmacherskiego szukasz. Istnieją dwa główne rodzaje bonusów, pierwszy to bonus od depozytu, w którym otrzymujesz pewien procent swojego depozytu z powrotem jako darmowe pieniądze. Drugi rodzaj to darmowy zakład, który daje określoną kwotę pieniędzy, którą można wykorzystać na zakłady sportowe.

Ważne jest, aby zapoznać się z warunkami każdej oferty. Na przykład w przypadku oferty darmowego zakładu należy go postawić 20 razy, zanim będzie można go wypłacić, natomiast w przypadku bonusu od depozytu wcale nie trzeba go postawić – więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, który z nich powinieneś wybrać, wybierz drugą opcję.

Najlepsi bukmacherzy dla typerów w 2022 roku?

Przyglądamy się najlepszym bukmacherom w branży, jeśli chodzi o zakłady na wysokie stawki i zakłady sportowe na wysokie stawki. Postanowiliśmy określić, kto zapewnia najlepszą ogólną obsługę dla tego typu graczy i wybraliśmy kilku naszym zdaniem godnych uwagi:

1) Fortuna – jedna z największych firm w Polsce i jedna z najpopularniejszych aplikacji hazardowych online;

2) Betfan – ogromna ilość rynków, zakłady na żywo na żywo, świetne kursy i promocje;

3) Fuksiarz – promocje, świetne kursy, dobra obsługa klienta, dobrej jakości strona internetowa i aplikacja mobilna.

Na sam koniec pamiętaj by mieć oczy szeroko otwarte na różne promocje bukmacherskie, które strony z zakładami wzajemnymi, oferują niemal codziennie typu freebet czy cashback na wybrane wydarzenia sportowe.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button