Tenisowy bonus dla typerów od Betclic. Pewne 40 PLN dla typerów

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim gracom extra premię do 40 PLN za obstawianie tenisa. Wystarczy poprawne wytypować dwa kupony, aby otrzymać dodatkowe środki.

Pewny zakład i 40 PLN bonus u bukmachera BetClic

Pewny zakład i 40 PLN bonus u bukmachera BetClic

Pomimo, że już za nami połowa listopada to emocji sportowych w tenisie nie brakuje. Bowiem obecnie jest rozgrywany turniej ATP Masters, gdzie to walczą najlepsi zawodnicy.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Misja Tenis”, która jest dostępna do 22 listopada do godziny godz. 23:59. Jednak trzeba mieć na uwadze, że trzba do tej akcji się zapsać na stronie www.Betclic.pl.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

40 PLN za obstawienie tenisa

W ramach wspomnianej oferty dostępne są wyłącznie kupony AKO, które zostały zawarte za co najmniej 20 PLN.

W dodatku trzeba mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się same zdarzenia z tenisa. Nie ma znaczenia z jakiej one będą kategorii i rozgrywek. Warto jest wiedzieć, że typy mogą być z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli minimum dwa kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostały one rozliczone, jako wygrane to dodatkowo poza wygraną użytkownik otrzyma 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom na sam start zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Użytkownik, który chce dokonać aktywacji bezpiecznego zakładu musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu pierwszy zakład będzie objęty Cashbackiem. Jeśli okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button