Terminarz turniejów ATP. Styczeń – marzec 2019

Gdzie i kiedy odbędą się pierwsze turnieje ATP w roku 2019? Sprawdźcie aktualny terminarz zbliżających się imprez wraz ze spisem puli nagród!

Terminarz turniejów ATP. Styczeń - marzec 2019
Terminarz turniejów ATP. Styczeń – marzec 2019

Pierwszy turniej z cyklu ATP 2019 rozpocznie się jeszcze w roku 2018. Tradycyjnie będzie to event rozgrywany w Katarze, który zakończy się na tydzień przed inauguracją Australian Open 2019.

W pierwszym kwartale roku najwięcej meczów czeka nas w lutym, który rozpocznie się Pucharem Davisa. Wszystko możecie przeanalizować we własnym zakresie, przyglądając się uważnie rozpisce, która dostępna jest poniżej tego wpisu.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Koniec marca to natomiast to dwie duże imprezy z ogromnymi pulami nagród. Łącznie do rozdania będzie w nich prawie 20 milionów dolarów!

Typy na Australian Open 2019 (kobiety)

Przypominamy, że na naszej stronie internetowej możecie znaleźć tenisowe typy dnia na każdą – zarówno mniejszą, jak i nieco większą – imprezę tenisową. Zawsze staramy się wam przedstawiać analizy najważniejszych meczów oraz zwracamy uwagę na spotkania, które mają potencjał do tego, by przynieść zysk typerom!

Chcesz oglądać tenis na żywo zupełnie za darmo?
Wystarczy darmowe konto na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button