Typy na 4 marca – Indian Wells – Typy i analiza

Potapova – Hon

Już dzisiaj ruszają kwalifikacje do turnieju pań w Indian Wells. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Potapovą, a Hon. Faworytem tego spotkania niewątpliwie jest ta pierwsza i nie powinna mieć większych problemów ze zwycięstwem.

Potapova obecnie sklasyfikowana jest na siedemdziesiątej drugiej pozycji w rankingu WTA, zaś jej dzisiejsza rywalka to obecnie sto czterdziesta druga zawodniczka. Jak zobaczymy na wyniki na betonie zanotowała cztery wygrane i trzy porażki, zaś jej rywalka solidarnie wygrała pięć spotkań i tyle samo razy ponosiła porażkę.

Jednak trzeba podkreślić, że to właśnie Potapova w znacznie lepszym humorach przystąpi do tego turnieju. Ponieważ grając w turnieju w Budapeszcie, gdzie doszła do półfinału. A przecież nie miała tam łatwych rywali, bowiem wygrywała z takimi zawodniczkami jak Wason, Petković czy Cirstea. Nie są to w dodatku zawodniczki anonimowe.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Z drugiej strony Hon od dłuższy czasu nie wybitnego ni pokazuje. Grała również w turnieju w Budapeszcie, gdzie nie wygrała nawet spotkania w pierwszej rundzie kwalifikacji. W minionym tygodniu grała w chellengerze właśnie w Indian Wells, gdzie to zdecydowanie przegrała swój pojedynek z Gibbs. Wcześniej również ponosiła regularnie porażki we wczesnych spotkaniach.

Reasumując, nie da się ukryć, że zdecydowaną faworytką tego boju jest Potapova, która powinna dosyć pewnie wygrać ten mecz.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny : BETONLINE

Vogele – Dolehide

Można powiedzieć, że jest to spotkanie pomiędzy doświadczeniem, a młodością. Voegele jest to zawodniczka o znacznie większym potencjale czy też możliwościach. Owszem jej pozycja w rankingu – sto dziewiąte miejsce nie pokazuje na co ją stać. Owszem Stefanie nie radzi sobie zbyt wybitnie. Dostała prawo gry w turnieju w Dubaju, gdzie to doszła do drugiej rundy. Była wstanie wygrać pojedynek z Hercog, by w drugiej rundzie przegrać i to zdecydowanie z Bancic. Zagrała bardzo słabo, ponieważ była wstanie wygrać zaledwie dwa gemy!

Dolehide jest to bardzo młoda zawodniczka, bo ma niespełna dwadzieścia lat. Jak zobaczymy na wyniki tej tenisistki to w tym sezonie miała poważne problemy z wygrywaniem swoich spotkań. Jak chociażby w Brisbane, Australian Open czy Hua Hin nie była wstanie przejść przez kwalifikacje. W poprzednim tygodniu grała podczas challengera w Indian Wells, gdzie przegrała w pierwszej rundzie z Danilović.

Oba spotkania można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Potapova – Hon 11.44STS
Vogele – Dolehide11.44STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button