US OPEN kupony bez podatku u bukmacher LvBet

Już w poniedziałek 26 sierpnia rozpocznie się US OPEN, czyli ostatni turniej wielozlemowy w tym sezonie. W związku z tym bukmacher oferuje swoim graczom kupony bez podatku na tą imprezą.

LvBet zwiększa wygrane graczom o 14% na US OPEN

LvBet zwiększa wygrane graczom o 14% na US OPEN

Udział w tej akcji może wziąć każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Promocja trwa od 26 sierpnia do 8 września.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że kupony muszą być zagrane z aplikacji mobilnej.

Gracz może sobie wybrać jaki kupon wybierze: solo czy ako, na każdym z ich mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie typy z turnieju US OPEN. Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z turnieju kobiet jak i mężczyzn: singli oraz debli.

Stawka każdego kuponu jest dowolna. Jednak trzeba pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Nie ma limitu kuponów w ramach tej akcji jest dowolny.

darmowy bonus na start. kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher LVbet automatycznie zwiększy wygraną graczowi o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany.

Bonus bez wpłaty od legalnego bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN nowym graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Gracz, który natomiast dokona dwóch kolejnych wpłat może liczyć na darmowe środki od bukmachera. Łącznie można otrzymać bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button