Zwrot całej stawki za przegrany zakład ze sportów wirtualnych w STS.

Sporty wirtualne zawsze mają swoich fanów, którzy lubią typować zdarzenie z tej dyscypliny. W związku z tym bukmacher STS przygotował ofertę graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus o wartości 20 PLN.

Cashback na sporty wirtualne

Cashback na sporty wirtualne

Nie da się ukryć, że sporty wirtualne mają swoje atuty. Przede wszystkim duży plus tej kategorii to fakt, że w stosunkowo szybkim czasie można zarobić sporą gotówkę. Wynika to z tego, że mecze trwają dużo krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Poza tym w czasie korona wirusa większość rozgrywek jest zawieszonych, a pomimo to mecze w tej dyscyplinie można obstawiać bez przerwy, przez cały dzień i noc.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

W związku z tym bukmacher STS oferuje ciekawą promocję graczom „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Promocja trwa do odwołania, ale promocja jest objęty wyłącznie pierwszy zakład. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że musi on zostać zawarty oraz rozliczony czasie jednej doby, czyli pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknać w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Sporty wirtualne. Bonus dla każdego gracza.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ich kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 1.90.

Gracz musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z sportów wirtualnych. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ bukmacher STS w swojej ofercie posiada chociażby takie dyscypliny, jak piłkę nożną, tenisa, koszykówka, wyścigi koni i psów. Poza tym gacz może oddać typy, jak na zwycięzcę meczu, rozmaite zakłady związane z bramkami, handicapy albo dokładne wyniki.

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Twój zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej, użytkownik otrzyma zwrot stawki, która może wynieść do 20 PLN.

Bonus na start w STS. Łącznie 1229 PLN dla graczy.

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny. Wszyscy użytkownicy już na sam początek mogą otrzymać nawet 1229 PLN. Chcąc otrzyma taką wartość gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Użytkownik, który przejdzie poprawnie proces rejestracji konta otrzyma 29 PLN i to bez dokonywania depozytu. Otrzyma kwota będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Gracz, który dokona natomiast swojego pierwszej wpłaty otrzyma środki jego równowartości. Maksymalnie na koncie gracza może znaleźć się nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button