A może karty? W STS bez ryzyka Poker, Wojna oraz Bakarat!

Bukmacher STS przygotował promocję bez ryzyka na popularne zakłady na karty online. Do zdobycia jest nawet 20 PLN, a to wszystko na takie rozgrywki jak Poker, Wojna oraz Bakarat!

A może karty? W STS bez ryzyka Poker, Wojna oraz Bakarat!
A może karty? W STS bez ryzyka Poker, Wojna oraz Bakarat!

Karty online w STS

Oferta specjalna jest dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane w STS. Brak konta można uzupełnić nawet i teraz, a to wszystko zajmuje niecałą minutę. Przypominamy, iż bukmacher ten jest zgodny z prawem, a więc granie u niego nie wiąże się z przykrymi konsekwencjami prawnymi.

W ramach oferty na Betgames można otrzymać bonus do 20 złotych w przypadku nietrafionego kuponu AKO lub SOLO. Dotyczy to tylko zakładów na karty, czyli Poker, Bakarat oraz Wojnę.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betgames – poker, wojna i nie tylko!

Jak działa Poker STS? Gracz zasiada przy wirtualnym stole do Texas Hold’em i obstawia czy rozgrywkę wygra krupier, czy on sam. Kursy zmieniają się wraz z sytuacją na „polu walki”, a potencjalne wygrane potrafią skusić nawet doświadczonych typerów.

Zwrot na Betgames dotyczy każdego klienta STS. W ciągu trwania promocji można otrzymać maksymalnie jeden bonus – mowa tu dokładnie o kwocie do 20 złotych, ale może być także mniej.

Warto pamiętać, iż dla nowych graczy cały czas dostępny jest przygotowany przez STS kod promocyjnyBETONLINE„. Na początek można u buka otrzymać 29 PLN bez depozytu i do tego do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button