Limitowany bonus powitalny STS. 29 PLN bez depozytu!

Pora na zupełnie nowy bonus powitalny w STS. Limitowana premia tylko dla osób, które podadzą przy rejestracji specjalny kod promocyjny. Zobacz już teraz, co trzeba zrobić, by otrzymać 29 PLN bez konieczności wpłaty pieniędzy!

Limitowany bonus powitalny STS. 29 PLN bez depozytu!
Limitowany bonus powitalny STS. 29 PLN bez depozytu!

Bonus powitalny STS

Najnowszy bonus powitalny STS nie jest dostępny w regularnej ofercie tej marki. Można z niego skorzystać jedynie posiadając specjalny kod promocyjny, który przygotowany został z myślą o najbardziej wymagających klientach.

STS kod promocyjny to „BETONLINE”. Wystarczy wpisać go w formularzu online na oficjalnej stronie buka, a po zalogowaniu się na konto będziesz miał do wykorzystania 29 PLN w formie freebetu!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Oferta jest dostępna tylko dla nowych graczy. Nie możesz z niej skorzystać, jeśli masz już konto w STS.

Kod promocyjny STS online

Weryfikacja danych, to jest przesyłanie skanu dowodu osobistego, nie jest wymagane. Odbierasz bonus i grasz – bezproblemowo, wygodnie i do tego całkowicie legalnie!

Bonus powitalny STS. 29 PLN bez depozytu:

  1. Wchodzisz na stronę www.STS.pl
  2. Klikasz przycisk „Załóż konto”
  3. Podajesz swoje dane
  4. Wpisujesz kod promocyjny „BETONLINE
  5. Zgarniasz 29 PLN bez depozytu!

A co kiedy już zdecydujesz się coś wpłacić? Nadal możesz odebrać bonus powitalny od wpłaty, czyli do 1000 PLN w formie 100% doładowania konta!

Masz już konto w STS? Sprawdź, co oferują inni bukmacherzy legalni w Polsce. W Totolotku można odebrać obecnie 20 PLN i to za samo założenie profilu typerskiego!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button