Indian Wells: Hurkacz vs Shapovalov- 13 marca

Hubert prezentuje się bardzo wybornie. Do jego gry w żadnym elemencie tak naprawdę nie można się przyczepić. W środę powalczy z Shapalovem. Można być pewnym, że nie będzie to na pewno łatwy pojedynek dla Polaka, ale również ciężko uwierzyć, żeby był to mecz jednostronny.

Hurkacz – Shapovalovv – Darmowy typ i analiza

Hurkacz – Shapovalov – Darmowy typ i analiza

Hurkacz w tym roku prezentuje się bardzo dobrze. Owszem przytrafiły mu się słabsze mecze jak z Berrerm czy Guilbem, ale na hardzie idzie jak burza. Potwierdził swoją dobrą dyspozycję w Dubaju, gdzie doszedł do ćwierćfinału. Pokonując chociażby Nishikoriego, a do tego urwał seta Tsistsi.

Podczas Indian Wells również Polak prezentuje wyborną dyspozycję. ograł Younga, Pouille zaś wczoraj okazał się po raz kolejny lepszy od Niskikoriego. Hurkacz podczas tego spotkania przede wszystkim pokazał bardzo dobrą jakość w grze podczas własnego serwisu. Serwował mocno i solidnie. Do tego z BH również radził sobie znacznie lepiej. Takie wygrane na pewno dają mu jeszcze większą pewność siebie. Owszem zdarzają mu się słabsze momenty, ale przede wszystkim mają one miejsce na początku pojedynku. Wraz z kolejnymi piłkami radzi sobie coraz lepiej. Z pewnością jak Hubert przy swoim podaniu będzie tak skuteczny jak wczoraj to zapowiada się znowu długie spotkanie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

„Hurkacz w żadnym wypadku nie jest już anonimowym zawodnikiem w świecie tenisa. Pokazuje swoją regularność. Dobrze serwuje i prezentuje się z BH, a Shapovalov jak najbardziej jest w jego zasięgu” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Shapovalov owszem jest to dobry zawodnik, co zresztą potwierdza ranking ATP, gdzie jest sklasyfikowany na dwudziestej piątej pozycji. Ale z drugiej strony jest na pewno w zasięgu Polaka. Owszem w tym turnieju radzi sobie bardzo dobrze, gdzie wygrał pewnie dwa pojedynki i to bez straty seta. Ogrywając Johnsona czy Cilica.

Jednak jak zobaczymy na jego wcześniejsze występy to przegrywał swoje konfrontacje z takimi zawodnikami jak Kokushin czy Herbert, gdzie to był zdecydowanym faworytem. Kanadyjczyk dobrze serwował w obu tych pojedynkach, ale pytanie jak będzie sobie radził w dzisiejszym meczu. Hurkacz, wczoraj w dodatku „wyciągał” bardzo trudne piłki.

Reasumując, zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie podczas którego emocji nie na pewno nie zabraknie. Mimo, że Shapovalov jest faworytem tego boju to trudno się spodziewać tutaj jednostronnego pojedynku.

Spotkania Hurkacz — Shapovalov z Indian Wells można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Hurkacz — Shapovalov over 21.51.51STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button