ATP: Tsitsipas vs Monfils – 1 marca

Jedno ze spotkań ćwierćfinałowych podczas turnieju w Dubaju rozegrają między sobą Tsitsipas z Monfilsem. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie. Ponieważ ciężko wskazać jest tutaj jednoznacznego faworyta, więc over gemowy jest najlepszym typem na te spotkanie.

Tenis typy dnia - 4 stycznia (piątek)
ATP: Tsitsipas – Monfils Typ i analiza

ATP: Tsitsipas – Monfils Typ i analiza

Obaj zawodnicy w tym roku prezentują się bardzo dobrze. Osiągają dobre wyniki i można być pewnym, że również dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić w tym boju. Obaj tenisiści ostatnie tygodnie mają bardzo udane. Tsistsi wygrał w ładnym stylu turniej w Marseille, zaś Gael okazał się najlepszy w Rotterdamie. Jednak atutem Francuza w tym wszystkim jest fakt, że miał tydzień wolnego na spokojne przygotowanie się do tej imprezy.

Tsistsipas natomiast w niedzielę wygrał turniej w Marsylii, zaś we wtorek pierwsze spotkanie już w Dubaju. W tym turnieju obaj zawodnicy prezentują się na podobnym poziomie. Tsistpas zaczął od zwycięstwa z Ebdenem, następnie okazał się Geresimova, zaś w czwartek wygrał z Hurkaczem 2-1. Chociaż trzeba podkreślić, że spotkanie z Polakiem mógł również przegrać. Ponieważ dwa pierwsze sety zakończyły się po TB. Stefanos miał spore problemy z Hurkaczem, a teraz przyjdzie mu zagrać z znacznie mocniejszym zawodnikiem.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Odbierz bonus

Monfils w tym turnieju notował takie same wyniki do jego piątkowy rywal. Ponieważ najpierw ograł 2-1 Cilica, następnie okazał się lepszy od Bagiety 2-0, zaś w czwartek wygrał z Berenkisem 2-1. Gael bardziej przekonywał swoją grą. W pierwszym secie nie miał żadnych problemów z rywalem. Bardzo dobrze radził sobie z returnu, a czego najlepszym dowodem jest fakt, że przegrał zaledwie jedne gem.

„Niezwykle ciekawy pojedynek przed nami. Gael nieco bardziej przekonuje w tym boju. Jednak można być pewnym, że Tsitsi łatwo skóry nie sprzeda. To wszystko sprawia, że nie wykluczone są tutaj trzy sety” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Obaj zawodnicy w roku mieli przyjemność ze sobą zagrać. Miało to miejsce podczas turnieju w Sofii, gdzie lepszy okazał się Gael 2-0, wygrywając poszczególne sety (6-3; 7-6). I wcale nie wykluczone, że ten mecz będzie wyglądał podobnie. Obaj zawodnicy przy swoim podaniu dobrze sobie radzą, a podczas wymian radzą sobie na podobnym poziomie.

Reasumując, ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tej rywalizacji. Obaj zawodnicy znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji i będą chcieli potwierdzić to w tym boju.

Spotkanie Tsitsipas – Monfils można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tsitsipas – Monfilsover 21.51.55Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button