Australian Open 2019. Mecze za darmo, gdzie streamy online?

Od 14 do 27 stycznia na kortach w Melbourne odbędzie się Australian Open 2019. Gdzie będzie można znaleźć streamy online z tego wydarzenia? Jeżeli interesują cię mecze za darmo w dobrej jakości, pokażemy ci, gdzie je znaleźć!

Australian Open 2019. Mecze za darmo, gdzie streamy online?
Australian Open 2019. Mecze za darmo, gdzie streamy online?

Australian Open 2019 – kiedy i gdzie?

Pierwszy w tym roku turniej wielkoszlemowy rozpocznie się 14 stycznia. Tradycyjnie już czekają nas turnieje deblowe oraz singlowe pań oraz panów. Finał eventu zaplanowano na 27 stycznia, a ostatnim wydarzeniem będzie pojedynek dwóch najlepszych zawodników z turnieju mężczyzn.

Gdzie oglądać Australian Open 2019 online?

Kto chociaż raz mógł tego doświadczyć, na pewno powie wam, że oglądanie Australian Open to sama przyjemność. Niestety, w Polsce trudno znaleźć transmisje wszystkich ważnych spotkań, a może być z tym w przyszłości jeszcze gorzej, ponieważ na ten moment nie mamy w naszym kraju zbyt wielu tenisistów odnoszących międzynarodowe sukcesy.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Tenis za darmo w telefonie

Australian Open 2019 na pewno będzie można znaleźć u bukmachera legalnego Fortuna/ Każdego roku przygotowuje on transmisje live ze wszystkich spotkań rozgrywanych w ramach AO i przy okazji kolejnej edycji nie mogło być inaczej.

Tenis w internecie za darmo

Nie musicie martwić się o konieczność płacenia abonamentów, a wszystko dlatego, że Fortuna udostępnia materiały wideo całkowicie za darmo. Wystarczy tylko posiadać w niej konto. Proces rejestracyjny jest ograniczony do minimum – nie musimy nawet od razu weryfikować swoich danych!

Jeżeli chcecie oglądać tenis za darmo, po prostu zostańcie klientem legalnego bukmachera Fortuna. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę z formularzem rejestracyjnym, to jest na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button