Bonus bez depozytu na obstawianie tenisa

W jaki sposób najbezpieczniej rozpocząć obstawianie tenisa? Może przydać się do tego bonus bez depozytu, czyli środki, które odbiera się bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy!

Bonus bez depozytu na obstawianie tenisa
Bonus bez depozytu na obstawianie tenisa

Początkujący typerzy tenisa popełniają błędy częściej, niż ich zaawansowani koledzy po fachu. Nic więc dziwnego, że szybciej tracą pieniądze, ponieważ zyski są mniejsze od strat. Na szczęście, można sobie z tym poradzić. Szczególnie, jeśli dopiero zaczynamy przygodę z bukmacherką.

Nowi gracze mogą u bukmachera odbierać tak zwany bonus bez depozytu. Co to takiego? To pewna kwota bonusowych pieniędzy, którą otrzymujemy na obstawianie bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy. Brzmi to może nieprawdopodobnie, ale tego typu premie rzeczywiście są dostępne.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Gdzie za darmo oglądać tenis online?

Bonus bez wpłaty na obstawianie tenisa dostępny jest przy okazji dużych turniejów jak chociażby Australian Open 2019. Oczywiście, nic nie stoi też na przeszkodzie, by korzystać z regularnych promocji, które nie są stworzone typowo pod tenisa, ale również i na niego można wykorzystywać otrzymane w niej środki.

Minusem prezentów bez depozytu jest fakt, że trzeba je obrócić konkretną ilość razy przed wypłatą, natomiast na jedno konto u jednego bukmachera można odebrać zawsze tylko jedno tego typu doładowanie w ramach jednej akcji promocyjnej.

Jeżeli zaczynacie obstawianie u bukmacherów online, na pewno warto, byście sprawdzili, gdzie obecnie możecie odebrać bonus bez wpłaty. Na ten moment, na przykład, można odebrać 20 PLN w aplikacji mobilnej Etoto. Wystarczy w tym celu założyć konto, podając kod promocyjny „ETOTO20FREE„.

Darmowe konto w Etoto założysz na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button