Betclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN za obstawianie tenisa

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną za obstawienie tenisa. Bowiem oprócz wygranej gotówki typerzy mają prawo otrzymać premię nawet o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus za typowanie tenisa dla typerów

Darmowy bonus za typowanie tenisa dla typerów

A trzeba śmiało powiedzieć, że sezon tenisowy na dobre się rozkręca. I jest co typować. W tym tygodniu zarówno Panie i Panowie rywalizują ze sobą, m.in. podczas turnieju w Madrycie.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic Polska, który w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Misja tenis”, która jest dostępna do 9 maja do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bonus 40 PLN za typowanie tenisa:

Zadanie użytkowników w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest niezwykle proste. Wystarczy zagrać minimum dwa kupony o stawce minimalnej każdego z nich nie mniejszej niż 20 PLN, na którym to mogą znajdować się same zdarzenia z tenisa, które mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Bonus do 655 na start dostępne w eWinner

Jeśli co najmniej dwa kupony okażą się wygrane to super. Typer poza wygraną gotówką otrzyma ekstra kasę, a dokładnie mówiąc na jego konto trafi bonus o wartości 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bezpieczny zakład. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjny.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma on zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button