Różnorodność bonusów Lvbet vs noblebet który lepszy?

Każdy gracz na początku swojej drogi staje przed koniecznością wybrana bukmachera, który w jego ocenie będzie oferował najlepsze rozwiązania. W dzisiejszym zestawieniu skupimy się na porównaniu ofert LVBET i Noblebet, po to, by choć minimalnie ułatwić Ci to zadanie.

Oferta zakładów

LVBET.PL może się pochwalić naprawdę imponującą ofertą, zarówno pod względem tradycyjnych zakładów sportowych, jak również na zakłady specjalne związane ze światem filmowym, e-sport, w tym takie pozycje jak LoL, CS GO czy DOTA2, a także zakłady na żywo. Co więcej, wprowadzone obostrzenia związane z organizacją wydarzeń sportowych sprawiły, że LVBET duży nacisk położył również na sporty wirtualne, które choć znacząco się różnią od tych tradycyjnych, to mogą stanowić ciekawą alternatywę.

Oferta Noblebet nie jest aż tak rozbudowana. Gracze mogą typować tradycyjne sporty, w których bukmacher skupia się głównie na piłce nożnej, koszykówce, tenisie ziemnym i hokeju na lodzie. Nie zabraknie jednak również bardziej niszowych rozwiązań, jak snooker, czy sporty wirtualne i e-sport.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

LVBET 9/10

Noblebet 7/10

Kursy bukmacherskie i marża

Nie ma co ukrywać, że jednym z ważniejszych kryteriów wyboru dla większości graczy są kursy oraz marża bukmacherów. Jak kształtują się one w przypadku naszych dwóch zawodników?

LVBET nie znajduje się w czołówkach ogólnodostępnych rankingów pod względem wysokości oferowanych kursów. Jednak i w jego ofercie można znaleźć prawdziwe perełki. Średnia wartość kursów w Bundeslidze mieści się w okolicach 2%.

Noblebet.pl przez wielu graczy wybierany jest właśnie z uwagi na jedne z wyższych kursów. Przy typowaniu niemieckiej Bundesligi osiągają one wysokość 2,85% co jest naprawdę dobrym wynikiem. Co więcej, na duży plus zasługuje rozwiązanie jakim jest Betbuilder umożliwiający łączenie kursów.

LVBET 7/10

Noblebet 8/10

Bonus powitalny

Bonusy powitalne są jednym z częstszych sposobów na przyciągnięcie nowych gracz. Jak się one kształtują w przypadku LVBET i Noblebet?

LVBET:

  • 2000zł od pierwszej wpłaty,
  • 20zł na darmowy zakład,
  • 1000zł od drugiego depozytu,
  • 333zł na zakład bez ryzyka.

Noblebet:

  • do 300zł na sporty wirtualne
  • lub 2000zł od pierwszego depozytu.

Nie da się ukryć, że znacznie lepiej prezentuje się oferta powitalna w LVBET, jednak warto przy tym zaznaczyć, że Noblebet stawia duży nacisk na promocje dla obecnych graczy. Jednak oceniając same bonusy powitalne musimy przyznać zwycięstwo LVBET.

LVBET 9/10

Noblebet 7/10

Inne ważne kryteria wyboru

Obaj operatorzy gwarantują dostęp do aplikacji mobilnej, kompatybilnej z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Również obsługa klienta zasługuje na duży plus z uwagi na wprowadzenie czatu na żywo. Co równie ciekawe, obaj operatorzy stosują podobne limity 300 000zł max wypłaty, 25zł minimalnej wypłaty oraz minimalny depozyt na poziomie 10zł. Jeśli w tym punkcie mielibyśmy wyłaniać zwycięzcę to byłby to LVBET za udostępnienie dodatkowej możliwości wpłaty z użyciem karty kredytowej.

LVBET 9/10

Noblebet 8/10

W tym rankingu musimy przyznać tytuł zwycięzcy LVBET, który tylko w kontekście kursów bukmacherskich oddaje pierwsze miejsce rywalowi, jednak również z nieznaczną przewagą. Warto zapoznać się bliżej z ofertą obu bukmacherów, aby ostatecznie wybrać tego, który bardziej spełni Twoje oczekiwania.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button