Darmowy bonus za kupon od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet rozdaje bonusy dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za minimum 40 PLN, aby otrzymać dodatkowe 10 PLN na grę od LvBet.

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Ta promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym tej promocji zawarcie kuponu minimum 40 PLN, a na kuponie muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00. Lecz trzeba zapamiętać, że wszystkie zdarzania na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 5 maja do godziny 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Trzeba jednak pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher LVbet przyzna bonus w wysokości 10 PLN. Należy jednak pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej w poniedziałek 6 maja do godziny 17:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszy niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button