Typy tenisowe na dzień 04.05.2019 rok. Turnieje w Portugalii i Niemczech.

Przed nami decydujące już fazy rozgrywek w poszczególnych turniejach. W spotkaniach jakie wybrałem na dzisiaj spotkają się: Tsitsipas z Goffinem, Davidovich – Cuevas, Garin – Cecchinato.

Tsitsipas kontra Goffin

Goffin to tenisista pochodzący z Belgii mający 28 lat. W swojej całej karierze zanotował 11 finałów z czego wygrał cztery. Niezwykle ambitny i wszechstronny zawodnik. W tym roku jego bilans to: 10 wygranych i 10 porażek. Grę na mączce w tym roku zaczął od turnieju w Monte Carlo,gdzie odpadł w drugiej rundzie przegrywając z Lajovic.


Następnie w zawodach rozgrywanych w Barcelonie przegrał już na samym początku z Struff. Teraz gra w Estoril, gdzie już na samym początku sprawił niespodziankę pokonując gospodarza turnieju Sousa. W ostatniej rundzie zgodnie z moim planem lecz w męczarniach pokonał cienkiego Jaziri.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie bardzo dobry tenisista Tsitsipas.
Grek w tym sezonie zagrał w dwóch finałach ATP z czego jeden wygrał. W tym roku kalendarzowym bilans młodego zawodnika to 22-11. Na mączce Stefanos rozegrał dotychczas sześć spotkań i cztery z nich zakończyły się jego wygraną. W turnieju w Estoril spisuje się bardzo dobrze odprawiając pokolei Andreozzi i Domingues. Mimo iż jest to mączka to kluczowym elementem w tym starciu będzie dyspozycja serwisowa.

Goffin jest bardzo łatwy do złamania szczególnie na tej nawierzchni co pokazuje między innymi spotkanie ze słabym Jaziri. Natomiast Tsitsipas mało kiedy oddaje swój serwis i to w tym głównie widzę wartość zakładu.

Tsitsipas – Goffin Typ: 1 Kurs: 1.55 Bukmacher: Fortuna

Davidovich – Cuevas

Davidovich to zawodnik pochodzący z Hiszpanii mający dopiero 19 lat. Na mączce jego bilans w tym roku wynosi 11-4. W turnieju w Portugalii rozegrał już cztery spotkania. Najpierw w kwalifikacjach pokonał Fratangelo i Evansa a potem już w turnieju głównym odprawił Fritz i Chardy.

W swoim ostatnim pojedynku w/w turnieju pokonał dość niespodziewanie faworyzowanego Monfilsa. Davidovich pokazał twardy charakter mimo przegranego pierwszego seta po tb. W dwóch następnych grał o wiele lepiej i po bardzo ciężkim spotkaniu mógł cieszyć się z wygranej.

Jego przeciwnikiem dzisiaj będzie Cuevas. Urugwajczyk to zawodnik,który najlepiej czuje się na mączce. W tym roku rozegrał 34 spotkania z których 23 zakończyło się sukcesem. Na twardej nawierzchni rozegrał 6 spotkań z których tylko połowa zakończyła się wygranymi. Dla Pablo jest to ulubiona nawierzchnia i na niej odnosi największe sukcesy.

W tym turnieju pokonał Brands, Caruso i Brandi. We wszystkich w/w spotkaniach nie oddał ani jednego seta. W ostatniej rundzie pokonał zgodnie z moimi oczekiwaniami Tiafoe 2-1. Patrząc na obu zawodników nie widzę innego scenariusza niżeli zwycięstwo Urugwajczyka.

Cuevas – Davidovich Typ: 1 Kurs: 1.55 Bukmacher: STS

Garin – Cecchinato

Garin to zawodnik pochodzący z Chile. Urodził się w 1996 roku. Ma 185 cm wzrostu. Zwyciężył w 2013 roku w Junior French Open pokonując w finale A. Zvereva. W 2016 roku zdobył swój pierwszy tytuł w turnieju rangi Challenger. W 2018 roku dopisał sobie trzy kolejne triumfy w tej samej rangi rozgrywkach.

Jest to zawodnik, gdzie jego ulubioną nawierzchnią jest mączka. Ubiegły rok miał znakomity. Na tej nawierzchni wygrywał aż 38 razy, przegrywając piętnaście. W tym roku na mączce ma 16 zwycięstw i 4 porażki. W tym turnieju idzie mu bardzo dobrze. Najpierw pokonał Maden, następnie Schawartzmana i w ostatniej rundzie dokonał wielkiej niespodzianki pokonując jednego z faworytów całego turnieju A. Zverev.

Jego dzisiejszym przeciwniikiem będzie zawodnik pochodzący z Włoch Cecchinato. Marco to znakomity tenisista jeżeli chodzi o mączkę. To właśnie na tej nawierzchni rozgrywa najwięcej swoich meczy i tutaj notuje najlepsze wyniki. Na swoim koncie w tym sezonie ma już jeden wygrany turniej w Buenos Aires,gdzie pokonywał takich rywali jak: Garin,C. Baena,Pella,Schwartzman. W tym turnieju pokonał Klizana i Fucsovics.

W tym spotkaniu idę w stronę Garin, który jest w bardzo dobrej formie na tym turnieju.

Garin – Cecchinato Typ: Garin (+3,5) Kurs: 1.45 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button