Delray Beach: Evans vs Isner – 23 lutego

Czas na spotkania półfinałowe podczas turnieju w Delray Beach. O awans o finału dzisiaj powalczą Evans z Isnerem. Niewątpliwie faworytem tego boju jest ten drugi.

Tenis typy dnia - 17 stycznia (czwartek)
Evans vs Isner – 23 lutego

Evans vs Isner – 23 lutego

Evans obecnie zajmuje sto czterdzieste ósme miejsce w rankingu ATP. Dla porównania jego rywal – dziewiąte. Doświadczenie jak i możliwości zdecydowanie przemawiają tutaj za Isnerem.

Jak porównanym obu zawodników to na pewno lepiej to wszystko wygląda po stronie Isnera, który na hardzie jest znacznie lepszym zawodnikiem. Podczas takich spotkań jak te dzisiejsze również ogromne znacznie będzie miało doświadczenie. A te niewątpliwie zdecydowanie przemawia za Isnerem. Chociaż można być pewnym jak ten mecz będzie wygląda. Gra Isnera przede wszystkim opiera się na własnym podaniu.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W tym turnieju jeszcze nie stracił seta. Kolejno pokonywał Polanskiego, Lacko oraz Mannarino. Owszem miał dwa tie – breaki w tych meczach, ale oba wygrał.

Odbierz freebet

„Przełamać Isnera będzie niezwykle ciężko. John może nie jest w najlepszej swojej dyspozycji, ale Evansa powinien pokonać” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Jeżeli zobaczymy na grę Evansa to można powiedzieć, że jest dosyć ograniczonym zawodnikiem jeżeli idzie o grę zza końcowej lini. A na pewno dzisiaj myśląc o dobry wyniku w tym elemencie będzie musiał radzić sobie bardzo dobrze, ponieważ Isner z pewnością będzie go wyrzucał. Jednoręczny backhand czy slajs nie zrobi z pewnością na Johnie żadnego wrażenia.

Do tego dochodzi z pewnością fakt, że może odczuwać tutaj już trudny turnieju. Ponieważ sam chyba się nie spodziewał tak dobrego wyniku. Ponieważ grał tutaj już w eliminacjach, gdzie ogrywał Koepfera i Ypunga. Natomiast w turnieju głównym okazał się lepszy od Tiafoe. Już w tym pojedynku miał sporo problemów, ponieważ był blisko odpadnięcia\e. Następnie szybko i pewnie pokonał Harris, zaś w ćwierćfinale ograł Seppiego, który na hardzie nic wybitnego nie pokazuje.

Spotkanie Evans – Isner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Evans – Isner21.49STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button