Typ dnia: Djere vs Auger Aliassime – niedziela (24 lutego)

Dzisiejszego wieczoru zaplanowano finał turnieju w Rio de Janeiro. Podczas to, którego wystąpią tacy zawodnicy jak Djere oraz Auger Aliassime. Faworytem jest ten drugi, ale na pewno nie będzie dla niego łatwy pojedynek.

Djere vs Auger Aliassime – niedziela (24 lutego)

Djere vs Auger Aliassime – niedziela (24 lutego)

Djere obecnie zajmuje dziewięćdziesiąte miejsce w rankingu ATP, zaś jego najbliższy rywal sklasyfikowany jest na sto czwartej pozycji. Jednak warto jest podkreślić, że Auger nie ma jeszcze dwudziestu lat!

Djere można powiedzieć, że chyba sam sobie sprawił niespodziankę. Ponieważ wcześniejsze jego wyniki były poniżej oczekiwań. Owszem nie grał słabo, ale najlepszy sukces przed tygodniem osiągnął w Pune, gdzie doszedł do drugiej rundy. Następnie podczas pierwszych swoich spotkań przegrywał w Aucklad, Australian Open oraz Sofii.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

W tym turnieju już podczas pierwszej rundy sprawił ogromną niespodziankę pokonując Thiema. Owszem Dominic nie wybitnego nie pokazał, a można powiedzieć inaczej wyglądał jakby chciał przegrać mecz. Następnie okazywał się lepszy od Daniela i Ruuda. W sobotę miał sporo szczęścia w półfinale, ponieważ nie musiał wychodzić nawet na kort, żeby wygrać, gdyż Bedene oddał mecz przez kontuzję.

„Djere to człowiek niespodzianka w tym turnieju. Na pewno będzie bardziej wypoczęty od rywala. Lecz pod względem jakości gry lepiej wygląda Auger” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Z drugiej strony Auger Aliassime wygląda bardzo dobrze. Kanadyjczyk w tym turnieju w ładnym stylu pokonał chociażby Garina, który prezentuje się bardzo dobre na mączce. Do tego okazał się lepszy od Munara, który jest niewygodnym rywalem. A do tego w pierwszej rundzie nie dał większych szans dla Foginniego.

Wczoraj również nie maił łatwego rywala, ponieważ przyszło mu zagrać z Cuevasem, gdzie wygrał 2-1. Kanadyjczyk miał jedynie problemy w drugim secie. W dwóch pozostałych pewnie wygrywał swoje.

Aguer podczas tego turnieju wygląda bardzo dobrze. Mimo, że nie miał łatwych rywali to i tka pewnie wygrywał swoje mecze. Owszem wczorajszy mecz kosztował go sporo sił, gdzie Djere odpoczywał. Lecz takie zwycięstwa dały mu większą pewność siebie. Tym bardziej, że w każdym z tych spotkań nie był faworytem. A na pewno chciałby poleć do Brazylii mając już jeden tytuł tym roku.

Spotkanie Djere-Auger można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Djere – Auger21.53Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button