Dream Bet u bukmachera GoBet – co warto o nim wiedzieć?

GoBet to bukmacher, który nie tak dawno otworzył swój serwis internetowy i zaczął przyjmować zakłady od swoich klientów. Bez wątpienia jest przez to firmą, która musi się starać o ich uwagę, ale i doszlifowywać swoją ofertę. Tak, aby stała się ona ciekawsza dla odbiorców, a przede wszystkim konkurencyjna względem weteranów polskiej branży zakładów wzajemnych. Jednym z jego sposobów na to jest usługa Dream Bet. Na czym ona jednak polega i co warto wiedzieć na jej temat?

gobet dream bet
Dream Bet u bukmachera GoBet – co warto o nim wiedzieć?

Czym jest Dream Bet w GoBet?

Dream Bet to usługa, która nie jest innowacją na polskim rynku. Choć nie oferują jej leglani bukmacherzy online okupujący każdy ranking legalnych bukmacherów na pierwszych miejscach, ci mniej znani chętnie z niej korzystają. Usługa ta pozwala klientom bukmachera na składanie własnych propozycji ofertowych. Dzięki temu w ofercie bukmachera mogą pojawić się zakłady na to, czego “domyślnie” nie oferował. Usługa nie służy jednak wyłącznie uzupełnianiu jego oferty o niedostępne spotkania sportowe z najpopularniejszych dyscyplin sportu.

W ramach Dream Bet można zasugerować również zakład na coś całkowicie niepowiązanego ze sportem. Warunków jest kilka. Po pierwsze, musi to być zdarzenie, na którego wynik klient nie może mieć wpływu. Po drugie zaś, musi ono być “publiczne” – wynik musi zatem być możliwy do późniejszego zweryfikowania. Teoretycznie zatem sugerować można wszystko. Dlatego tez, GoBet opinie graczy ma tak dobre, typerzy są zachwyceni nową ofertą legalnego bukmachera.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jak skorzystać z usługi? – krok po kroku

Samo w sobie korzystanie z usługi Dream Bet jest banalnie proste. Wystarczy udać się na odpowiednią podstronę, gdzie znajduje się specjalny formularz do sugerowania własnych zakładów. Wszystko to, co musisz zrobić to wypełnić go i czekać na odpowiedź. Aby go wypełnić:

  • Podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Umożliwi to identyfikację, ale też pozwoli bukmacherowi powiadomić Cię o tym, jaki jest status Twojego zgłoszenia.
  • Określ datę wydarzenia. Nie jest  to jednak wymagane. Możesz na przykład zasugerować, że Tom Cruise zwiąże się z Angeliną Jolie w przyszłości, nie podając tego, kiedy dokładnie się to wydarzy.
  • Podaj opis zakładu – musisz to zrobić w przynajmniej piętnastu znakach. Opis może mieć długość maksymalnie 255 znaków. System nie pozwoli Ci przekroczyć tego limitu.

Warto wiedzieć: zgłaszanie własnych propozycji zakładów i korzystanie z tej usługi nie wymaga rejestracji. Jeśli jednak chcesz później obstawić zdarzenie, które sugerujesz, koniecznie się na nią zdobądź. Pamiętaj, by w jej trakcie wykorzystać w GoBet kod promocyjny – dodatkowe środki na pewno Ci się przydadzą.

Co warto wiedzieć na temat usługi Dream Bet w GoBet?

Oczywiście usługa Dream Bet – mimo dużej swobody, jaką daje – posiada pewne ograniczenia. Istnieje też kilka rzeczy, które musisz wiedzieć na jej temat. Te najważniejsze podajemy poniżej.

  • Bukmacher daje sobie 24 godziny na weryfikację zgłoszenia. Oczywiście nie wszystkie zgłoszenia są akceptowane – wiele zależy od tego, czy są one atrakcyjne, ale też czy spełniają one przesłanki do tego, by móc zawierać na nie zakłady. O statusie weryfikacji buk poinformuje Cię drogą mailową.
  • Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, Twój zakład pojawi się w ofercie bukmachera. Pamiętaj jednak, że nie będzie on dostępny wyłącznie dla Ciebie – dostęp do niego będzie miał każdy inny klient GoBet.
  • Nie możesz sugerować zakładów na wydarzenia z Twojego życia prywatnego. Pamiętaj, żeby zawsze korzystać z usługi rozsądnie. MImo wszystko jednak sugerowanie nieregulaminowych zakładów nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Zawsze więc możesz zaryzykować.
  • Bukmacher sam ustala własne kursy bukmacherskie na każde zdarzenie. Możesz mu je zasugerować, jednak zazwyczaj i tak robi to samodzielnie. Znaki, które masz lepiej będzie Ci wykorzystać na jak najdokładniejsze opisanie zdarzenia.
  • Pamiętaj, aby zasugerować zakład odpowiednio wcześnie. Buk preferuje dać użytkownikom jak najwięcej czasu na skorzystanie z jego oferty. Nie sugeruj zatem zakładu na 24 godziny przed rozpoczęciem konkretnego wydarzenia. Im wcześniej, tym większe szanse na jego akceptację.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button