Dlaczego STS jest taki popularny wśród typerów?

Aktualnie to zdecydowany numer jeden, jeśli chodzi o rynek zakładów wzajemnych na terenie Polski. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat STS? W takim razie zostań z nami. Sprawdź, czy ta firma bukmacherska jest w ogóle… legalna. Poznaj sporo faktów m.in. na temat oferty, jak i samych bonusów. A Klienci tego podmiotu na pewno nie mogą narzekać na brak rozmaitych promocji.

Dlaczego STS jest taki popularny wśród typerów?
Dlaczego STS jest taki popularny wśród typerów?

Czy ta firma bukmacherska działa legalnie?

Na szczęście tak. Warto zaś sprawdzić ten aspekt, by nie mieć tutaj żadnych wątpliwości. Pamiętaj, że gra w nielegalnych firmach bukmacherskich wiąże się z poważnymi sankcjami prawnymi! A samo obstawianie jest pod wieloma względami mocno utrudnione… Tutaj jednak nie musisz się niczego obawiać.

W pierwszej kolejności warto sprawdzić na pewno ranking najlepszych legalnych bukmacherów. To właśnie tam znajduje się lista operatorów, którzy posiadają licencje na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. W gronie tych firm bukmacherskich znajduje się STS (pozycja nr 3). Jakie informacje można wyciągnąć z tego portalu online? M.in. masz szansę poznać główny adres siedziby, która znajduje się przy ul. Porcelanowej 8, w Katowicach.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Superbet kod promocyjny
Superbet kod promocyjny

To nie koniec. Dodatkowo możesz poznać numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS-u). Na powyższej stronie internetowej jest podane czarno na białym, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Nie tylko stacjonarnie, ale także online. Jak jeszcze można to zweryfikować? Bezpośrednio u źródła. Uczciwe firmy bukmacherskie chętnie informują o tym zagadnieniu swoich Klientów.

Jak ktoś nie ma tutaj nic do ukrycia, to zależy mu na tym, by gracze wiedzieli, że dany podmiot działa zgodnie z przepisami. Na stronie STS możesz nawet pobrać skan decyzji Ministerstwa Finansów w tej sprawie. Dzięki temu będziesz miał pewność, że tutaj wszystko odbywa się zgodnie z przepisami. Ewentualnie możesz jeszcze zweryfikować Rejestr Domen Zakazanych. Tam tej firmy bukmacherskiej oczywiście nie ma.

STS – uniwersalne uwagi dla każdego

Dawniej ludzie zainteresowani zakładami bukmacherskimi obstawiali przede wszystkim w punktach stacjonarnych STS. Warto zaś wiedzieć, że ten podmiot działa już od 1997 roku. Ta możliwość dalej jest dostępna. Jeśli chodzi o lokale naziemne, to STS ma ich zdecydowanie najwięcej na terenie Polski. Co więcej, są one bardzo nowoczesne. W przeciwieństwie do innych firm bukmacherskich, tutaj przeważnie są zatrudnione dwie osoby do przyjmowania zakładów. Dodatkowo w lokalach naziemnych nie brakuje nowoczesnych urządzeń.

Możesz tam przeglądać wydarzenia stacjonarne oraz live. Nie ma także przeszkód, by np. stworzyć kupon (lub go sprawdzić). Potem trzeba podejść do kasy, aby go opłacić. Zazwyczaj w punktach stacjonarnych są także telewizory. Nie ma zatem kłopotu, by oglądać konkretne spotkania i je na bieżąco obstawiać… Dodatkowo możesz założyć internetowe konto bukmacherskie. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Wszak dzięki temu można swobodnie obstawiać nawet ze swojego domu lub mieszkania. W razie czego masz okazję posyłać kupony także przy pomocy nowoczesnej aplikacji mobilnej.

STS kod promocyjny dla nowych graczy
STS kod promocyjny dla nowych graczy

Czy STS proponuje coś nowym klientom?

Liczba bonusów robi wrażenie! Nowi gracze mogą zainkasować m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Przede wszystkim trzeba założyć internetowe konto bukmacherskie. W czasie wykonywania tego zadania, warto zadbać o to, by w odpowiednim polu pojawił się STS kod promocyjny „BETONLINE”. Zazwyczaj generuje się on automatycznie. Nie zawsze jednak ma to miejsce (wówczas trzeba go wpisać samodzielnie). Potem gracz powinien wpłacić środki i obstawić kupon. Jeśli będzie on przegrany, to firma bukmacherska STS zwróci nawet 100 PLN. Główna promocja powitalna to szansa na zainkasowanie… 1560 PLN.

Jak zdobyć 1500 PLN? Od momentu założenia konta bukmacherskiego masz 30 dni na zrealizowanie trzech wpłat. Każda z nich to szansa na bonus. Przy pierwszym depozycie możesz zgarnąć 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. Liczą się tutaj jednak nie tylko wpłaty! Dodatkowo gracz musi uporać się z obrotami wszystkich poprzednich promocji. Przy okazji można jeszcze zainkasować 60 PLN. Wystarczy zaś wykonać kilka prostych zadań (np. trzeba zagrać kupon w aplikacji mobilnej itp.), których tematyką jest bukmacherka.

W ofercie STS nie brakuje rozmaitych wariantów do obstawiania. Masz okazję grać dyscypliny najbardziej popularne i takie, które wzbudzają emocje jedynie u nielicznych. Dodatkowo można liczyć na szereg innych opcji. Bardzo popularne są np. sporty wirtualne (odbywają się one m.in. niezależnie od pogody). W ofercie STS są także gry karciane, w tym poker. Ponadto możesz typować liczne zakłady rozrywkowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 19

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button