Poker – co warto o nim wiedzieć, zanim zaczniesz grać?

Gra w pokera jest jedną z najbardziej znanych gier karcianych na świecie. Nic w tym zresztą dziwnego, ponieważ najprostsze odmiany tej gry przez lata towarzyszyły wielu ludziom w rozerwaniu się w wolnym czasie. Co więc warto wiedzieć o pokerze, zanim w ogóle zaczniesz w niego grać?

Na początek – poznaj układy kart!

Uważne studiowanie każdego rodzaju układu kart to podstawowa wiedza znana każdemu graczowi w pokera. Bez tego możesz nie być w stanie wygrać ani jednego rozdania, ponieważ nie będziesz w stanie ocenić, czy Twoja ręka jest dobra, czy zła. Ponadto, aby poprawić swoje umiejętności i po prostu wygrywać więcej w przyszłości, dobrze by było gdybyś przeczytał choć jedną książkę poświęconą grze w pokera.

Jakie zasady panują przy prawdziwym stoliku?

Jeśli dopiero co przysiadasz się do stołu, to pamiętaj, aby ustawić ustawić swoje żetony tak, aby nie przeszkadzały one krupierowi i jego zadaniom. Wchodź, kiedy nadejdzie Twoja kolej. Trzymaj karty poprawnie, aby nikt przypadkiem nie zobaczył twojego rozdania. Nie schylaj się, aby spojrzeć na swoją kartę, złóż ją, aby zobaczyć róg, a następnie odłóż ją z powrotem na stół. Nie ruszaj krążka rozdającego! Niech zrobi to osoba odpowiedzialna za to. Ponadto, proszę, nie ujawniaj własnej strategii, dopóki nie nadejdzie Twoja kolej. Umieść swoje żetony i karty do gry tak, aby krupier mógł je łatwo podnieść. Kiedy chodzisz po stole, staraj się nie hałasować wokół siebie ani nie przeszkadzać innym osobom w grach. Jednocześnie uważaj, aby twoje ręce nie dotykały twarzy, a potem z powrotem kart. To bardzo niehigieniczne, w końcu też nikt nie chciałby dotykać kart po tobie, prawda?

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Koronawirus a poker

Niestety ale aktualnie masz dość niewielką szansę na to, aby grać w pokera w normalnym przybytku oferującym te gry. Jedynym twoim ratunkiem są nowi bukmacherzy bez depozytu, jednakże pamiętaj o tym, że tylko u TC możesz grać w legalne karty online w Polsce. Wracając do tematu przewodniego – niezależnie od tego, czy wygramy, czy przegramy, nie zapominaj o trzymaniu emocji na wodzy. Mówiąc o odmianach pokera, w które możemy grać online, powinniśmy wspomnieć o Texas Hold’em. W przypadku gier online możemy tutaj wspomnieć o grach Total Casino. Niestety ale wielu graczy nie jest po prostu zadowolonych z grania u TC, z racji tego że nie da się w nim zagrać z prawdziwym człowiekiem jako przeciwnikiem, tylko gramy z algorytmem, co nie dość że utrudnia mocno grę, to dodatkowo powoduje że gra staje się po prostu mniej ekscytująca.

Kiedy będziesz mógł zagrać u kogoś innego niż TC?

Otóż patrząc na to, co się dzieje w naszym kraju prawdopodobnie nie będzie to szybko. Oczywiście pojawiło się lobby dotyczące ,,zluzowania” reguł obejmujących problem związany z monopolem państwa na rozgrywki pokera online, jednakże jest ono póki co o wiele za słabe, aby cokolwiek zmienić. Nie mówiąc już o tym, że nasze społeczeństwo nie jest zbyt przechylnie nastawione do gier takich jak poker czy ruletka.

5 / 5. Ocen: 1

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button