Misja Tenis. Bonus 40 PLN na paryski turniej w Betclic!

Bukmacher Betlic nagradza wszystkich swoich graczy bonusami za obstawienie meczy. Wszyscy użytkownicy, którzy typują tenis mogą liczyć na premię o wartości 40 PLN.

Tenisowy bonus na stronie Betclic.pl

Tenisowy bonus na stronie Betclic.pl

Promocja „Misja tenis” polega na obstawieniu meczy z tenisa. Typy oddane przz graczy mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek. Obecnie są rozgrywane turnieje chociażby w Paryżu, Eckental, czy Parmie.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty to koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jet do 8 listopada do godziny 23:59.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Bonusy dla typerów tenisa 2020

Warto jest wiedzieć, że w ramach promocji „Misja tenis” kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, które to muszą spełniać następując warunki:

  • wyłącznie same zdarzenia z tenisa
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej i „na żywo”
  • kurs całkowity kupon nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka calkowita zakłądu wynosić musi minimum 20 PLN
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny
fortuna bonus powitalny. Freebet i kod promocyjny

Typer, którego minimum dwa kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały dodatkowo rozliczone, jako wygrane to gracza poza wygraną gotówką otrzyma dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc premii o wartości 40 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Betclic 2020

Legalny bukmacher w Polsce Betclic online oferuje wszystkim nowym graczom na sam start pierwszy zakład bez ryzyka. Użytkownik, który chce skorzystać z Cashbacka, koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button