Gdzie na STS jest kod promocyjny?

Gdzie na stronie STS znajduje się rubryka, w której należy wpisać kod promocyjny? Bez względu na to czy masz już konto u tego bukmachera, czy dopiero chcesz je utworzyć, ta wiedza na pewno będzie ci potrzebna!

Gdzie na STS jest kod promocyjny?
Gdzie na STS jest kod promocyjny?

Kod promocyjny w STS – czy to takie ważne?

Kiedy czytamy o ofercie bukmachera STS, bardzo często omawiane jest to, jaki można wykorzystać u niego kod promocyjny. Jest to specjalne hasło gwarantujące nam otrzymanie dodatkowych środków w ramach konkretnej promocji. Najczęściej o kodach mówi się w przypadku bonusu powitalnego, ale nie jest to jedyny możliwy scenariusz i warto mieć to na uwadze.

Dlaczego podanie w STS kodu promocyjnego jest tak istotne dla wielu miłośników obstawiania? Wszystko dlatego, że często to właśnie tylko w ten sposób można uzyskać konkretną premię na start. Przykładem może być słowo „BETONLINE„. Jeżeli wpiszemy je przy rejestracji na www.STS.pl, będziemy mogli na start odebrać do 100 zł bez ryzyka przy pierwszym obstawianym kuponie.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Fuksiarz bonus z pakietem SPORT w Polsat Box GO
Fuksiarz bonus z pakietem SPORT w Polsat Box GO

Warte podkreślenia jest również to, że kodu bonusowego u bukmachera wpisywać nie trzeba. To tylko opcjonalne rozwiązanie. Jeżeli ktoś nie chce korzystać z dodatkowych profitów na start, ma do tego prawo i absolutnie nikt mu nie zamierza go odbierać.

Co daje bukmacher STS nowym graczom?

Aktualny STS kod promocyjny pozwala skorzystać z akcji specjalnej na start, w ramach której łącznie można otrzymać 1640 złotych. W tym klienci za zapisanie się do gry otrzymują:

  • 100 zł jako zakład bez ryzyka
  • 100% do 300 zł przy I wpłacie
  • 50% do 500 zł przy II wpłacie
  • 50% do 700 zł przy III wpłacie
  • Dodatkowe nawet 60 zł za wykonanie specjalnych zadań typerskich

Oferty na start cały czas ulegają mniejszym lub większym zmianom. Trzeba być tego świadomym i zawsze upewniać się, jakie dokładnie prezenty powitalne są w danym momencie proponowane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie na STS jest kod promocyjny do wpisania – nowi gracze

Jeżeli jeszcze nie mamy konta w STS, a chcemy je założyć, podając kod promocyjny, wszystko załatwimy w kilka chwil. W tym celu wystarcza wejście na www.STS.pl i kliknięcie przycisku „Załóż konto”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Już w pierwszym kroku rejestracji znaleźć można rubrykę „Kod promocyjny” i nie jest ona trudna do dostrzeżenia.

Nie ignorujmy możliwości podania kodu na samym początku, ponieważ tylko na starcie można skorzystać z dodatkowych profitów dla nowych klientów. Nie jest to możliwe już w późniejszym czasie.

Poniżej prezentujemy screen, na którym widać, gdzie jest na STS kod promocyjny do wpisania przy zakładaniu konta. W przypadku strony mobilnej wygląda to podobnie.

STS kod promocyjny dla nowych graczy
STS kod promocyjny dla nowych graczy

Gdzie na STS jest kod promocyjny – starzy gracze

Jeżeli wiemy już, jak zacząć grać u bukmachera, a swój debiut mamy dawno za sobą, również możemy w STS wykorzystywać specjalne kody promocyjne. Oczywiście, tylko w niektórych okolicznościach.

Bukmacher STS często proponuje graczom kody przy okazji różnych promocji, ale także i za aktywność. Nie brakuje takich sytuacji, w których STS pisze do klienta e-maila z informacją o możliwości otrzymania prezentu po wpisaniu ciągu liter oraz cyfr. A jak to dokładnie się robi?

Mając konto w STS, logujemy się na nie, a następnie przechodzimy do profilu. Po lewej stronie ekranu można znaleźć specjalną rubrykę do podania kodu promocyjnego. Wpisując go, dostajemy prezent taki, jaki został nam obiecany. To właśnie tutaj gracze mogą podawać hasła premiowe. Nieprawdą jest, że tylko nowo zarejestrowani są doceniani.

Marka STS przyznaje bardzo różne bonusy swoim klientom. Niekiedy są to nawet freebety bez depozytu!

STS kod dla stałych klientów
STS kod dla stałych klientów

STS kod promocyjny – warto podawać czy nie?

Wiemy już dokładnie to, gdzie na STS jest kod promocyjny. Osobną kwestią pozostaje sprawa tego, czy w ogóle warto takie hasła bonusowe podawać, a jeśli tak, to w jakich sytuacjach najlepiej.

Nie jesteśmy w stanie każdemu z was przedstawić gotowego rozwiązania. Nie wszyscy mają dokładnie takie same potrzeby względem bukmachera. Wydaje się jednak, iż mało jest osób, którym nie przydają się dodatkowe środki na obstawianie. Patrząc na to, jak popularnym tematem jest kod w STS, trudno uważać, że jest to tylko chwilowy trend w branży.

Przestrzec można tylko przed nieuczciwymi stronami internetowymi, które podają fałszywe informacje o bonusach dostępnych u bukmacherów. Zawsze powinno się we własnym zakresie sprawdzać to, jaki dokładnie jest obecnie bonus dostępny w STS. Pamiętajmy, że różnice występują czasem z godziny na godzinę.

Wszyscy powinni odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcą otrzymać od bukmachera dodatkową premię. Jeżeli tak, wydaje się, że kod promocyjny w ich przypadku będzie odpowiednim rozwiązaniem. Nie trzeba zawsze podążać za tłumem – mając inne zdanie od większości cały czas mamy szansę na zdobywanie dużych wygranych. Pamiętajmy, że bonusy to tylko dodatek. Nic nie jest w stanie zastąpić skutecznego typowania wydarzeń sportowych.

Kody na bonusy powinno się wykorzystywać tylko na stronach legalnych. Marka STS posiada wszystkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności zgodnie z polskimi przepisami.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 192

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button