Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy – 24 maja

Masz zamiar typować w piątek 24 maja? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który zwiększa wygrane dla swoich graczy.

Wygrywaj więcej z Forbet o 12%

Wygrywaj więcej z Forbet o 12%

Udział w tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Promocja dostępna jest dla graczy bukmachera Forbet w piątek 24 maja w godzinach 06:00 – 12:00. I chcąc liczyć na większa wygraną właśnie w tych okresie trzeba dokonać zawarcia kuponu u bukmachera. A poza tym trzeba spełnić poniższe warunki promocji.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera. Wykluczone są natomiast zdarzenia z oferty długoterminowej.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera w tej promocji. Lecz z promocji są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Kupony systemowe również nie biorą udziału w tej promocji.

Bonus za rejestrację bez depozytu

Jeżeli nie posiada konta u bukmachera Forbet to jest dobra okazja żeby je założyć. Ponieważ bukmacher dla nowych graczy, którzy dokonają rejestracji, a także poprawnie przejdą proces weryfikacji otrzymają w zamian bonus w wysokości 50 PLN i to bez depozytu!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button