Pewne typy z tenisa na 23 maja (czwartek)

Czas na trzecią rundę kwalifikacji do French Open. W czwartek 23 maja swoje potyczki rozegrają, m.in. Hanfmann – Rosol i Travangiali – Darcis.

Pewniaki, typy, analizy, streamy z tenisa

Pewniaki, typy, analizy, streamy z tenisa

Hanfmann – Rosol

Zgadza się Rosol to doświadczony zawodnik, ale w tym sezonie nie pokazuje się dobrej strony. Również Hanfmann nie prezentuje się na takim poziomie co na jakiego stać. Lecz podczas eliminacje do French Open gra znacznie lepiej i gra bardziej przekonuje. W bardzo ładnym stylu wygrał swoje spotkania, a nie przecież nie miał łatwych rywali, ponieważ okazywał się lepszy od Ofnera oraz Lesteinne. Tego pierwszego gorał bez najmniejszych problemów i to bardzo pewnie, oddając mu tylko trzy sety!

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Lucas swoje lata ma już dawno za sobą.Mączka jego jego ulubioną nawierzchnią, ale i na niej trudno jest dla dobry wynik. Zaledwie druga runda w challengerze w Muruci jet tego najlepszym dowodem. Jeżeli idzie o grę tych zawodników tej turnieju o znacznie lepiej radził d Hanfman i bardziej przekonał swoją górą. Rosol w pierwszej rundzie stoczył pojedynek wręcz z amatorek Waintruverem, zaś w drugiej rundzie stoczył wyrównany bój z z Guriną. Ostatecznie wygrał te mecze wygrał 2-0.

sts kod na darmową kasę
sts kod na darmową kasę

Travangalia – Darcis

Travangalia bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie. Nie ma żadnych problemów z wygrywaniem swoich pojedynków i można być pewnym,że powinien bez większych problemów wygrać spotkanie z Darcisem. Stefano jeszcze przed rozpoczęciem tego turnieju notował solidne wyniki, gdzie dochodził do półfinałów czy ćwierćfinałów. A także ma już jeden tytuł na swoim koncie, gdzie wygrał turniej w Francacilla. Chociaż na pewno stać go jeszcze na pewno na lepszą grę niż w dwóch meczach jakie zanotował w tym roku w French Open, gzie to najpierw pokonał Rodionova zaś następnie Serdusica.

Daris po sukcesie w Pau, gdzie to doszedł di półfinału miał poważne problemy z wygraniem swojego pojedynku. Odpadał regularnie w pierwszych rundach. Nieco lepiej to wyglądało już w Lizbonie, ale również i tak miało sporo szczęścia podczas eliminacji do tego turnieju. Grał w dwóch spotkaniach, które wygrał. Jednak gra wiele zostawiała do życzenia. Można powiedzieć, że już z eliminacjami mógł pożegnać się w pierwszej rundzie, gdzie po wyrównanym boju wygrał z Moriyą 2-0. W drugiej rundzie również mimo, że był faworytem to zmecz nie był na dobrym poziomie w jego wykonaniu.

Kwalifikacje do French Open można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Hanfmann – Rosol11.51STS
Travangiali – Darcis11.56STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button